Чому затягнулись роботи з кільцем та що буде опісля?
Мер Дубна запевнив, що для вчасного завершення ремонтних робіт на Базарчику коштів достатньо
В процесі забезпечення благоустрою будь-якого міста важливе місце займає ремонт доріг. Неодноразові ДТП змусили владу Дубна задуматися про виділення коштів на покращення стану проїжджих частин, зокрема створення нового кільця у мікрорайоні Базарчик. Стосовно даного рішення не виникло ніяких сумнів, оскільки перехрестя вулиці Семидубської з вулицями Мирогощанська, Сурмичі, Грушевського – застаріле та не розраховане на великі потоки руху транспортних засобів.
Проте сам процес ремонтних робіт викликав обурення в зв’язку з довготривалістю та зміною руху не лише легкових автомобілів, а й громадського транспорту, що створило незручності дубенчанам.
Детальніше про те, коли рух транспорту повернеться до своїх звичних маршрутів і населення зможе оцінити практичність та естетичність нового кільця розповів міський голова Василь Антонюк:
«Я буду відвертим – щодо здачі в експлуатацію самого кільця та відновлення кільцевого руху на Базарчику, то була домовленість із відповідальним підрядником, що включно по червень місяць роботи закінчаться. Щодо чіткого терміну, то я хочу і постараюся все зробити для того, щоб до Дня міста кільце було повністю готовим та могло експлуатуватися».
Також мер Дубна розповів ЗМІ яким чином буде заповнене саме кільце та що буде знаходитися в його центрі:
«Ми мусимо здати кільце таким, яким його передбачив проект: певна трапецеїдальна конструкція в середині та насип із землі покритий чорноземом. Проте потім ми його приведемо в той порядок, який вимагає місто, тобто зробимо все, щоб в середині посадити максимальну кількість троянд, яку зможемо туди вмістити. Є ще один задум – в центрі на гарній колоні поставити сурмача, оскільки протилежна вулиця, що веде в місто – Сурмичі. Це буде пізніше, коли ми введемо кільце в експлуатацію, коли вже ніякі комісії не будуть до нас чіплятися, що ми якимось чином пішли поза законом під час виконання цих робіт. Є ще пропозиція поставити чотири фігури: воїна УПА, воїна Великої Вітчизняної війни, козака і воїна теперішньої війни на Сході, але цей проект набагато дорожчий. Особисто я схиляюся більше до сурмача, який буде стояти на висоті близько 10 метрів та з горном трубитиме про готовність нашого міста до ратних, бойових та трудових гарних справ».
Щодо розміщення в кільці реклами Василь Антонюк досить категоричний, оскільки вважає, що це повинне бути в першу чергу гарне місце з квітами. Хоча зізнається, що подібні прохання до міської ради вже надходили, пропонували гроші для того, щоб реалізувати проекти з рекламними щитами. Проте голова міста залишається проти реклами, якої, за його словами, там бути не повинно.
Також Василь Михайлович запевнив представників ЗМІ, що з фінансової сторони ніяких проблем немає і затримок пов’язаних з нестачею коштів не виникне, оскільки допомагає область, місто, а також всіляко сприяє народний депутат. Очільник у всьому звинувачує генпідрядника, який набравшись багато робіт по області Дубно ставить на задній план. Проте пообіцяв, що зробить все можливе, аби вплинути не лише на цю ситуацію, а й на благоустрій міста в цілому:
«Я буду шукати можливості для того, щоб наше місто було гарним та дійсно європейським містечком. Зараз розробляємо проект реконструкції центру міста, де теж плануємо створити невеликий кільцевий рух. Я думаю, що з часом дубенчани дійсно відчують до чого ми йдемо і що ми все робимо для того, щоб наше місто було європейського зразка».
Окрім вчасного завершення робіт, хочемо зауважити, що потрібно контролювати і якість виконання, оскільки вкладання асфальту під час дощу, яке викликало масу обурень у соцмережах, навряд чи зможе довго служити дубенчанам і виділені кошти будуть витрачені даремно.
(1880)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію