Чому туристи оминають Дубно

Дубенчанам пропонують розвивати туризм і дозвілля
Сьогодні Євросоюз відкрив двері для України, а європейці відкривають для себе Україну. Українські міста і села розвивають зелений туризм, створюють нові туристичні маршрути, а значить заробляють гроші поповнюючи свій бюджет.
Дубно – маючи свою майже 1000-літню історію, мабуть, єдине місто в Україні, яке не має своїх музеїв (навіть краєзнавчого), ні своїх туристичних маршрутів по місту, району, не має парку відпочинку і культури, ні театрів, кінотеатрів, художніх і прикладних виставок – коротше кажучи в цьому плані – мертве місто.
Якщо влада не може чи не хоче розвивати туризм та дозвілля, то може нам самим небайдужим та активним спробувати згуртуватися та організовувати, проводити дозвілля, складати карти та проводити туристичні маршрути, вивчати та розповідати про історичні об’єкти нашого міста.
Якщо вас зацікавила така ідея реєструйтеся в групі «Нове Дубно» у Facebook. Думаю, разом ми зможемо реанімувати мертве місто у плані розвитку туризму та дозвілля дубенчан і гостей міста, стерти назавжди білу пляму і стати достойним містом на туристичній карті України.

                                                                              Валерій Потапчук

(822)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.