Чим багаті, тим і раді: декларації міських обранців

Що декларують депутати Дубенської міської ради на чолі з очільником в електронних деклараціях?
Відповідно до українського законодавства щорічно до 1 квітня усі посадовці та чиновники мають подати декларації про майно, доходи та витрати. Проте 30 березня цього року набрав чинності закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб», що продовжив термін подання декларацій до 1 травня 2017, якщо особи подають таку декларацію вперше. Таким чином стали відкритими доходи не лише перших осіб країни чи регіонів, але й інших посадовців. Що ж набули та заробили за минулий рік міські депутати на чолі з керівником – з’ясовував Інформаційний портал м. Дубно.
Міський_Голова_Антонюк
Порівняно із 2015 роком дохід сім’ї міського голови збільшився на понад 60 тисяч гривень. Василь Антонюк у минулому році заробив трохи більше 203 тисяч гривень, тобто в середньому щомісяця 16900. Близько 83 тисяч заробила дружина мера у Дубноводоканалі та майже 23 тисячі гривень отримала пенсії. Завдяки відчуженню нерухомого майна сім’я Антонюків отримала ще майже 5 тисяч без 9 гривень. Щодо нерухомого  майна, то у власності міського голови знаходяться дві земельні ділянки у Дубні площею 1000 кв.м. та 724 кв.м. Власником будинку площею майже 175 кв.м., у якому проживає сім’я міського голови, є Олена Антонюк. Втім, як і господарських будівель приналежних до помешкання, так і гаража. А більше 16 років тому дружина мера набула земельну ділянку розміром  2 га у Птичі. Окрім того, Олена Антонюк володіє легковим автомобілем «Ford Fusion» 2007 р.в.  Як і попередні роки, так і в 2016 році не завершив Василь Антонюк будівництво двох господарських будівель, одна з яких призначена для зберігання садового інвентарю.

Найменше серед усіх депутатів Дубенської міськради минулого року заробив Володимир Павловський. Причиною цьому, швидше всього, стала відсутність роботи, так як чоловік отримав майже 17 тисяч із центру зайнятості, а заробітна плата склала близько 14 тисяч. Найбільше та найдорожче, окрім обранців-підприємців, оцінили працю Олександра Пастуха (140 тисяч) та військову службу Андрія Хижняка (майже 149 тисяч) гривень. Намагались не відставати від колег депутати, що працюють у сфері освіти, медицини та міській раді. Зокрема, понад 100 тисяч гривень власного доходу задекларували Павло Березовський, Яків Вагілевич, Марія Іванова, Ольга Коцюба, Руслан Мосійчук, Віктор Недашковський, Анатолій Омельянчук, Віталій Табачук, Андрій Хижняк, Петро Янок. На пенсію живуть колишній міліціонер Микола Стрільчук та військовий Олександр Ковальчук. Найбідніший серед усіх – голова бюджетної комісії Юрій Момотюк, який зареєстрував лише доходи дружини. Підприємницька діяльність найбільше доходів офіційно принесла депутату Леоніду Дудку, тоді Віктору Богомазу, Тетяні Гончаровій і Юрію  Коханцю. Щоправда, члени сім’ї декларантів, окрім останнього, більше доходів отримали від бізнесу, ніж самі обранці. Серед 34 депутатів найбільше готівки задекларував Андрій Хижняк, причому як і в національній валюті, так і в іноземній. Крім цього, понад мільйон гривень задекларовано у дружини Юрія Коханця. Вона ж є власником ювелірних прикрас на понад півмільйона.

Щодо незвичайних транспортних засобів міських обранців, то лише чоловік Тетяни Гончарової володіє водним засобом «Колібрі КМ360Д» 2013 р.в. А Олег Швед має у власності мотоцикл Ява. Не всі міські обранці вважають за необхідне декларувати транспортні засоби, якими вони користуються. Так, наприклад, Віктор Богомаз пересувається Audi Q7, а його однопартієць Павло Березовський Renault Kangoo, Віталій Табачук Opel Combo, але ці автівки відсутні у деклараціях. Є й депутати, які мають причепи, але не мають транспортних засобів. Найбільше транспортних засобів задекларував Юрій Коханець, зокрема три легкових автомобілі та один вантажний належать йому, а два інших легковики перебувають у власності доньок. Об’єкти нерухомості у міських обранців знаходяться не лише у Дубні, але й за межами області. Крім 6 земельних ділянок у нашому місті, у сім’ї Дудків вказані землі та магазини у Вербі і Смизі. Власником 7 ділянок землі у Дубні є Юрій Коханець та його дружина. У рідних Ольги Коцюби земля зареєстрована на Тернопільщині, а сама ж депутатка у 2015 році набула квартиру у Тернополі. Крім квартири у Дубні, Андрій Хижняк володіє житлом площею майже 58 кв.м. в одній з багатоповерхівок столиці, а також двома земельними ділянками у Карпатах та землею на Львівщині. Не лише будинки, квартири і землі перебувають у власності міських обранців. Є й інші нежитлові приміщення. Депутат Віктор Богомаз має пожежне депо, а Леонід Дудко з дружиною володіють магазинами, торговим центром, офісом, складами та прохідною. Тетяна Гончарова декларує лише один магазин, хоча й має ще заклади торгівлі. Власником 5 об’єктів нерухомого майна є Юрій Коханець, а дружина Віктора Матвійчука –торгового павільйону.

Чи то людський фактор, забудькуватість, чи то якісь інші причини зумовили відсутність декларацій Олександра Герасименка та Володимира Поліхи у Єдиному державному реєстрі декларацій. А Юрій Коханець, попри партійність у «Свободі», подав декларацію російською мовою.
Чи багато заробили минулого року обранці Дубенської міської ради та чи чесними вони були у своїх деклараціях – висновки робіть самі. Та цілком очевидно, що не всі доходи та майно депутати задекларували за минулий рік.
Декларації можна переглянути тут.

(216)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.