Через коронавірус закрили садок

Щоб не наражати на недугу дітей і колектив, садочок у Дубні тимчасово не працює
Мова йде про дошкільний навчальний заклад № 7 у мікрорайоні Сушильного в Дубні. Там COVID-19 виявили в працівників закладу. Завідувач Дубенського районного відділу «Рівненського обласного лабораторного центру» Юрій Муха розповів журналістці Інформаційного порталу м. Дубно, що коронавірусну інфекцію підтвердили в 6 осіб. А тому, щоб уникнути поширення серед його вихованців та колективу, садочок тимчасово закрили.
«Сьогодні підрахував і за останні 7 днів ми зафіксували 202 випадки. Приблизно однакова кількість кожен тиждень, – зазначає Юрій Муха. – Якщо у вересні минулого року, коли ми мали бути в «червоній» зоні й вирішувалось питання чи діти підуть у школу, за 14 днів ми розглядали 90 випадків, а зараз – 90 може бути за день».
Тобто кількість підтверджених випадків на Дубенщині стабільно велика. Щодо інших навчальних закладів, то в них поодинокі випадки. Наприклад за минулу добу, COVID-19 зареєстрували у працівників Дубенської спеціальної школи, Здовбицької ЗОШ, Вербської санаторної школи-інтернату, Семидубського ліцею, Іванівської гімназії, ДНЗ №7 та учня зі Здовбицької ЗОШ, студента Мирогощанського коледжу.
До слова, багато в колишньому Дубенському районі хворих серед пенсіонерів.

(537)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.