Борці спортшколи на Волині здобули срібло та бронзу

Успіхи борців Дубенської спортшколи: три срібних та дві бронзових нагороди
Нещодавно в Ковелі (Волинська обл.) відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед старших і молодших юнаків та дівчат. В змаганнях прийняли участь 25 команд з різних областей України та спортсмени національної юнацької збірної команди Польщі. Загальна кількість учасників – 275 спортсменів.
Вдало на цих змаганнях виступили вихованці Дубенської районної спортивної школи та міського Будинку дітей і молоді, завоювавши три срібні та дві бронзові нагороди. Найкраще з наших борців виступив Руслан Самолюк (до 84 кг), який вигравши дві сутички і у фіналі поступився по балам  призеру Польщі і отримав срібну медаль (тренер Іван Ілюсь).

Успішно на цих  змаганнях виступили дебютанти подібних змагань, студентки Вищого училища культури Біляк Наталія (до 70 кг) та Галина Кот (до 65 кг), які також вибороли срібні медалі. Бронзові нагороди здобули: Надеін Сергій (50 кг) та Климчук Ілля (до 26 кг) (тренер Степан Ілюсь).
Директор районної спортивної школи                                             Ілюсь І.С.