Благодійні фонди не тільки збирають кошти, а й приділяють увагу інституційному розвитку (фото)
У Дубні працювали над стратегією Фонду громади міста
Що таке стратегія? Як вона відрізняється від візії та бачення? На ці та інші запитання шукали відповіді близько 20 дубенчан 15 та 16 лютого. У ці дні в стінах Дубенського замку відбувся семінар-тренінг, під час якого розробляли стратегію діяльності Фонду громади міста Дубна «Добробут».
Благодійну організацію заснували восени минулого року, а нині він виграв уже 2 гранти. Зокрема, й захід відбувся в рамках гранту організаційного розвитку за сприяння ІСАР «Єднання» та фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.
Навчав учасників спікер Руслан Краплич, який займається експертним супроводом та консультуванням громадських організацій міста та регіону. У попередні роки ментор пояснював дубенчанам основи фандрейзингу, проектного менеджменту, адвокацій. Цього разу семінар об’єднав різних за віком, професіями та статусом осіб, адже важливо було почути їхні думки щодо проблем міста і визначити пріоритети діяльності організації.
«Найперше хочу подякувати керівнику Благодійної організації за організацію цього семінару з обговорення і формування стратегії розвитку, а також експерту Руслану Крапличу. Адже, за влучним висловом – «Той, хто занедбує планування – той планує занедбання». Тому і для організації, і для міста, Дубенщини варто мати реальну стратегію розвитку. Я переконаний, що усі активні громадяни зможуть долучитись до реалізації Стратегії розвитку, а я особисто зроблю усе для залучення грантових програм для благодійного фонду задля розвитку Дубенщини», – поділився враженнями депутат райради і учасник семінару Сергій Гаврилюк.
Учасники заходу визначили основні переваги та можливості для Фонду громади, а також ідентифікували слабкі сторони та можливі загрози. Також розглянули основні принципи забезпечення фінансової стабільності для організації, виконання яких сприятиме реалізації статутних цілей та завдань Фонду.
Аби перетворити отримані напрацювання в робочий та дієвий документ для ефективного використання в роботі, застосувати їх на практиці треба докласти чималих зусиль. На команду Фонду громади міста Дубна «Добробут» очікує чимала робота, але саме так можна розвивати місто.
(375)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію