8 дубенських спортсменів стали чемпіонами (фото)

ІІ Всеукраїнський турнір на Дубенщині зібрав ще більше борців і гостей
«Гаряче», емоційно та навіть хвилююче було в Смизі 7 лютого. У цей день на Дубенщині вдруге відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби. У спортивно-оздоровчий комплекс смт Смига з’їхалися 120 спортсменів із 6 областей, зокрема Рівненської, Житомирської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Волинської.
«Учасників було б набагато більше. Підтвердження про участь в турнірі дали десь близько 200 осіб. Але ми не могли їх прийняти. Треба було змагання робити у 2-3 дні та розмістити десь борців», – розповідає головний суддя Іван Ілюсь.

За Кубок Смиги боролись юнаки та дівчата 2003-2010 р.н. Як уже писав Інформаційний портал м. Дубно, змагання урочисто відкрили під Гімн. З вітальним словом звернулись представники влади, організатори та секретар місцевої селищної ради. Невелику концертну програму підготували працівники Смизького Центру культури і дозвілля.

За організацію турніру Асоціація спортивної боротьби України відзначила подяками за підписом президента Миколу Баблюка, Івана Ілюся, Степана Ілюся. Від обласної федерації ці ж люди, як і Василь Грицак, Микола Надейко, голова адміністрації Володимир Іщук та керівниця Центру культури і дозвілля Людмила Прокопчук за допомогу в проведенні змагань отримали пам’ятну медаль та афішу.

Години боротьби та емоцій проминули, але чемпіонами стали не всі. Абсолютну першість вдалось вибороти 8 дубенським спортсменам, зокрема: