Дубенська слідча зазначає: розкриття злочинів — це не особиста заслуга слідчого, а чітка взаємодія із усіма підрозділами
Молодим слідчим хоч і не все вдається осягнути одразу, але вони викладаються на повну
Світлана Свистіль із Дубенського РВП свідомо зробила свій вибір іще сім років тому, коли твердо вирішила вступити у Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. До того ж, поруч був батько, теж слідчий, який в подальшому в лавах ЗСУ захищав нашу країну в зоні АТО, а зараз робить усе можливе, щоб ми мали світле та мирне майбутнє.
Перший день на службі в молодої слідчої був досить хвилюючим, бо курсантська історія була вже позаду і відтепер на неї покладалась велика відповідальність.
«Пригадую, хотіла якнайшвидше використати свої знання на практиці, — каже Світлана, яка закінчила факультет досудового розcлідування Національної академії внутрішніх справ із відзнакою. — А взагалі — це був знаковий день, адже я отримала омріяну роботу та досягла своєї мети».
Адаптуватися довелося швидко: у злочинців, як і у поліцейських — режим цілодобовий.
Як зазначає дубенська слідча, розкриття будь-якого злочину — це неймовірно складний механізм безперебійної і результативної роботи, яку можуть забезпечити лише у чіткій взаємодії та налагодженій співпраці працівники зі всіх структурних підрозділів поліції: від поліцейського групи реагування до керівництва.
«Навряд чи хтось із слідчих сприймає розкриття злочинів як особисті заслуги, які можна підраховувати», — додає поліцейська.
А от труднощів безпосередньо у проведенні слідчих дій в старшого лейтенанта поліції немає:
«Слідча дія — це процес, покликаний зібрати докази, які в сукупності складають загальну «картину». А ось пошук істини в цій так званій «картині» — те, що дійсно складно».
За матеріалами: Поліція Рівненської області
(1104)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію