200 посадовців Рівненщини відповідатимуть за не своєчасне подання декларації

Посадовців області притягнули до відповідальності за несвоєчасне або умисне не подання декларації
Органи прокуратури Рівненщини з початку цього року до судів скерували 11 обвинувальних актів за фактами умисного неподання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).
Крім того, за результатами судового розгляду протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією (ст. 172-6 КУпАП), за несвоєчасне подання без поважних причин декларацій до адмінвідповідальності притягнули 189 суб’єктів декларування.
З-поміж тих, хто найчастіше порушує Закон щодо декларування доходів – депутати різних рад (126 чоловік), працівники держлісоохорони (33), посадові особи комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування (19), правоохоронці (18) та присяжні(4).
Наразі, за активної позиції прокурорів вироками судів трьох посадовців вже визнали винними та призначили їм покарання – кожному по 150 годин громадських робіт із позбавленням права обіймати посади пов`язані з виконанням функцій держави строком на 1 рік, а також наклали адмінштрафів на суму понад 160 тис. грн.

(95)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.