Понеділок , 22 Жовтень 2018Home » Мiсто » Жителів Дубенщини просять оперативно повідомляти про будь-які хвороби свиней

Жителів Дубенщини просять оперативно повідомляти про будь-які хвороби свиней

Голова Дубенської адміністрації закликає оперативно інформувати про будь-які хвороби свиней
Вчора, 18 жовтня, під керівництвом голови Дубенської РДА Юрія Парфенюка відбулась нарада з ветеринарними лікарями, головами сільських рад, дільничними інспекторами та керівниками підприємств, в яких утримуються свині, щодо профілактики та недопущення розповсюдження африканської чуми свиней.

Юрій Пафренюк акцентував увагу на оперативній співпраці усіх служб, органів місцевого самоврядування та керівників підприємств.
«В разі виявлення будь якої хвороби у свиней закликаю оперативно інформувати усі відповідні служби, ми не можемо допустити поширення АЧС, адже це призводить до величезних збитків як для сільсппідприємств так і для індивідуальних власників».

Нагадаємо, 28 вересня 2017 року в с. Острів Дубенського району та 10 жовтня 2017 року у фермерському господарстві с. Тараканів було запроваджено карантин у зв’язку з африканською чумою свиней. Також у ніч на 18 жовтня невідома особа вивантажила кілька десятків свиней на територію приватного підприємства біля села Тараканів Дубенського району. Є підозра, що тварини хворі африканською чумою.

За матеріалами: Дубенська РДА

 

(128)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Жителів Дубенщини просять оперативно повідомляти про будь-які хвороби свиней Reviewed by on . Голова Дубенської адміністрації закликає оперативно інформувати про будь-які хвороби свиней Вчора, 18 жовтня, під керівництвом голови Дубенської РДА Юрія Парфен Голова Дубенської адміністрації закликає оперативно інформувати про будь-які хвороби свиней Вчора, 18 жовтня, під керівництвом голови Дубенської РДА Юрія Парфен Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.