Неділя , 24 Червень 2018Home » Мiсто » Житель Дубенщини отримав лист від британської королеви

Житель Дубенщини отримав лист від британської королеви

 

листкоролевиКоролева Великої Британії відповіла жителю Дубенщини
23 червня жителю с. Стара Миколаївка Дубенського району Олександру Петруку надійшов лист від королеви Великобританії Єлизавети ІІ. Він написав їй чотири місяці тому і вислав у подарунок рукописи своїх книг.
Серед них – дитяча література та історичний роман «Я, Юлія».
«Ні – це не про Юлію Тимошенко», – сміється Олександр Петрук, – «Він про період Римської імперії за правління Нерона».

Чоловік розповідає, перекладати рукописи допомагав перекладач, а от лист на англійській мові написав самотужки. Відтак, прослідкувавши рух листа, побачив – 29 лютого він вже був у королівській пошті, через деякий час отримав повідомлення з подякою. А кілька днів тому отримав відповідь англійської королеви. Вона вибачилася за довгу затримку, написала, що приємно здивована та ознайомилася з книгами Олександра Петрука.
За матеріалами: Рівне 1

(145)

Житель Дубенщини отримав лист від британської королеви Reviewed by on . Королева Великої Британії відповіла жителю Дубенщини 23 червня жителю с. Стара Миколаївка Дубенського району Олександру Петруку надійшов лист від королеви Велик Королева Великої Британії відповіла жителю Дубенщини 23 червня жителю с. Стара Миколаївка Дубенського району Олександру Петруку надійшов лист від королеви Велик Rating: 0

 

Коментарі (1)

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.