Жінка, що з поліцейської стала кондитером, організовує благодійну фотосесію

Усі охочі можуть зробити фото в образі та тим самим допомогти 25-річній дубенчанці
Оксана Стрільчук – мама маленького Матвійка Стрільчука, про якого знають не лише на Рівненщині. Не так давно дубенчанка ночами випікала печиво, а небайдужі допомагали коштами, аби хлопчик зміг почути звуки навколишнього світу. Врешті дитину прооперували і наразі з Матвійком займається сурдопедагог.
Втім, мама хлопчика не змогла лишитись осторонь важкохворої Катерини Свириди. І, аби допомогти 25-річній дубенчанці, жінка вирішила організувати на День Незалежності у Дубні благодійну фотосесію. Більше про свій задум пані Оксана розповіла журналістам.
«Таку ідею я підгледіла в Інтернеті, коли фотограф у Харкові збирав кошти хлопчику, що не чує, і подумала чому б не провести благодійну фотосесію для Каті Свириди. Тим більше, що дівчина вже скільки часу бореться за повноцінне життя. Поки що ми, на жаль, маємо таку пропозицію, і шукаємо людей, які зможуть допомогти її втілити. А саме: перукарів, візажистів, що підготують людей до фотосесії та самих фотографів на волонтерських засадах. Ну й, звичайно, потрібні люди, які готові допомогти і отримати на пам’ять світлини у День народження нашої України. Тим більше, що у нас будуть стилізовані фотозони у Дубенському замку та центрі міста», – поділилась Оксана Стрільчук.
Реєструватись на благодійну фотосесію можна вже у соцмережі Facebook, зайшовши на сторінку Оксани Стрільчук або ж з хештегом #Допомога_Каті на сторінці «Почуй мене».
«Ми спілкувались з сестрою Каті Наталією і такій пропозиції вона дуже зраділа. Я думаю, що й Каті буде приємно побачити світлини тих людей, які прийдуть підтримати дівчину. Дубенчанам потрібно просто прийти, надати благодійний внесок і сфотографуватись. Чи буде внесок фіксованим – вирішимо уже спільно з волонтерами», – зауважує жінка.
Ідею благодійної фотосесії підтримали і в Державному історико-культурному заповіднику м. Дубно.
«Ця ідея – досить хороша і хочу сказати, що ми неодноразово підтримуємо такі пропозиції. На касі у нас, в замку, встановлена благодійна скринька для Каті, ми збирали кошти колективом, а тому не могли не підтримати цю благодійну акцію. Наша установа, як і вся дубенська громада, сприятиме втіленню задуму. І, звичайно, дуже приємно, що у нас є небайдужі дубенчани, які допомагають, – каже заступник директора заповідника з наукової роботи Надія Любецька. – Щодо цієї акції на 24 серпня, то для фотографування у замку, крім фотозони для відвідувачів, ми долучимо зал етнографії та інтер’єр селянської хати. Є досить багато речей, експонатів, біля яких можна зробити вдалі фото як поодиноким людям, так і сімейним парам».
Підтримати Катю Свириду може кожен охочий, долучившись до благодійної фотосесії.

(1136)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

1 Response

  1. Серпень 23, 2018

    […] У День народження України у Дубні відбудеться благодійна фотосесія Дубенчанка Оксана Стрільчук, яка нещодавно збирала кошти для свого сина Матвія, вирішила допомогти важкохворій 25-річній Катерині Свириді. І завтра, 24 серпня, з ініціативи жінки у Дубні всі охочі зможуть зробити фотосесію, за яку платитимуть лише благодійний внесок. При тому макіяж та зачіску зроблять професіонали. Сфотографуватись можна як в центрі міста, так і в Дубенському замку. Для цього дубенчанам слід зареєструватись у соцмережі Facebook, зайшовши на сторінку Оксани Стрільчук або ж з хештегом #Допомога_Каті на сторінці «Почуй мене». Про ідею виникнення такого заходу Інформаційний портал м. Дубно писав тут. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.