Жінка, що переконала суд

судЖінка переконала суд у своїй правоті і обійдеться лише штрафом

Днями відбулось засідання Дубенського міськрайонного суду, учасницею якого була жінка, яку підозрювали в операціях із чорним металом без відповідної на це ліцензії. Про це інформує ERVE.UA з посиланням на Судові рішення.

Досудовим слідством було встановлено, що протягом вересня 2015 року жінка на території свого домоволодіння прийняла від людей брухт чорних металів вагою 570 кілограмів по ціні 2,50 грн за кілограм. Його вона зберігала на території свого житлового господарства і в подальшому мала намір збути на пункти прийому металобрухту, що мають відповідну ліцензію, за що отримати кошти.

У суді вину у вчиненому злочині жінка визнала повністю, але пояснила, що купила металобрухту тільки на 50 кілограмів і то для власних потреб, так як хотіла обміняти його на пункті прийому на залізну драбину.

Також перед суддею вона сказала, що повністю усвідомила протиправність своїх дій, чистосердечно розкаюється у вчиненому та просить суворо не карати.

Зрештою, Феміда прийняла рішення визнати жінку винною у вчиненні кримінального правопорушенння, передбаченого ч.1 ст. 213 КК України та призначити їй покарання із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді сплати штрафу в розмірі 1300 гривень. А 570 кілограмів металобрухту, який був поміщений до машинного боксу Дубенського МВ, суд постановив повернути жінці.

(4)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.