Жахливий нещасний випадок чи лікарська халатність?

Смерть мешканця Млинівщини змусила заговорити про лікарів Дубенської райлікарні
Нещодавно жертвою прикрого випадку став 44-річний житель села Підбрусинь Млинівського району. Швидка допомога доставила чоловіка в приймальне відділення Дубенської ЦРЛ, де йому провели обстеження –оглянув лікар-невропатолог, зробили кардіограму, призначили необхідні аналізи, рентгенографію грудної клітки та поставили попередній діагноз: транзиторне порушення мозкового кровообігу.
«Після первинного огляду лікар розцінила, що у пацієнта дійсно захворювання серцево-судинної системи. Кардіолог порахувала, що необхідне дообстеження і направила хворого у міську поліклініку на ультразвукове дослідження серця – коментує голова Дубенської ЦРЛ Віталій Табачук. – Оскільки серце прослуховувалося так як і в нормі (окрім шумів), лікар-кардіолог порахувала, що так потрібно. Це було виключно рішення лікаря».
Але чому медик не відправила хворого каретою «швидкої» – Віталій Петрович не може сказати.
Отож, чоловік з дружиною взяли виписане лікарем направлення та громадським транспортом відправилися на обстеження, яке, на жаль, так і не знадобилося. Через різке погіршення самопочуття пацієнта вийти подружжю довелося ще на зупинці «Автостанція». Дружина відразу відправилася до аптеки, щоб придбати виписані ліки, та за її відсутності стан чоловіка змусив перехожих викликати швидку.
«Півгодини наші працівники проводили реанімацію пацієнту, але врятувати його так і не вдалось. Там дійсно був діагноз несумісний з життям. Його взагалі не можна було переміщати, тим більше, я вважаю, не можна було відправляти громадським транспортом, лише на швидкій» – каже головний лікар Дубенської станції швидкої Яків Вагілевич.
То що ж це було – жахливий нещасний випадок чи чоловік став жертвою лікарської халатності? Знайти відповідь на це запитання намагається спеціальна комісія, яка поки не готова дати оцінку ситуації. Говорити про визначення винних у смерті чоловіка та їхнє покарання буде можливо за місяць, коли судмедексперт дасть офіційний висновок.

(1858)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.