Завершилась відкрита зимова першість міста з футболу

У Дубні нагороджували переможців кубками, медалями та цінними подарунками
З 20 січня до 17 лютого на стадіоні військового містечка пройшла відкрита зимова першість міста Дубно з футболу 2019 року.
В першому турнірі нового року взяли участь 13 команд: «Джокер» – Дубно, «Бастіо» – Дубно, «Іллічівець» – Берег, «Колос» – Рачин, ФК «Плоска», «Кристал» – Дубно, «Імпульс» – Дубно, «ДЮСШ» – Дубно, ФК «Привільне», «Редут» – Семидуби, ФК «Верба», ФЦ «Дубно» та «Сокіл» – Радивилів-Крупець.
За результатами змагань звання чемпіонів отримала команда «Іллічівець» – Берег, обігравши у фінальному матчі з рахунком 1-0 команду «Бастіон» – Дубно, які відповідно посіли друге місце. Замкнула трійку переможців команда ФК «Привільне», гравці якої при рахунку 2-1 виявились влучнішими за «Імпульс» – Дубно.

Кращими гравцями першості стали Олександр Дудко – «Бастіон», Олександр Драганчук – «Імпульс», Мар`ян Тимчишин – «Іллічівець», Дмитро Мишура – «Привільне» та кращий бомбардир Дмитро Галадей – «Бастіон». Команду, що перемогла, призерів та фіналістів нагородили кубками, медалями та цінними подарунками.
Турнір провела Дубенська міська федерація футболу спільно з Дубенською міською радою та за сприяння ТМ GERA.