Неділя , 19 Серпень 2018Home » Мiсто » Заходи на Козацькому Редуті проводитимуть без політичної реклами

Заходи на Козацькому Редуті проводитимуть без політичної реклами

На Дубенщині розпочали підготовку до Козацького Редуту
14 червня відбулось засідання організаційного комітету із підготовки та проведення урочистостей по вшануванню пам’яті загиблих козаків на Козацькому Редуті. В ході засідання було враховано пропозиції та узгоджено організаційні питання проведення заходу щодо підвезення всіх бажаючих до Козацького Редуту між селами Плоска та Семидуби, проведення козацьких змагань та забезпечення технічного оснащення під час заходу. Членами організаційного комітету вирішено також проводити урочистості у державній символіці та національних барвах без присутності політичної реклами та розповсюдження агітаційних матеріалів політичних партій.
Урочистості по вшануванню пам’яті загиблих козаків відбудуться 02 липня на Козацькому Редуті між селами Плоска та Семидуби. Програма заходу:
10.00 – Літургія в капличці;
11.15 – хресна хода до Редуту;
11.30 – панахида по загиблих козаках;
12.00 – покладання вінків, та квітів;
12.10 – літературно-музична композиція за участю художніх колективів району;
13.30 – козацькі змагання, частування козацьким кулішем.
За матеріалами: Дубенська РДА

(1)

Заходи на Козацькому Редуті проводитимуть без політичної реклами Reviewed by on . На Дубенщині розпочали підготовку до Козацького Редуту 14 червня відбулось засідання організаційного комітету із підготовки та проведення урочистостей по вшанув На Дубенщині розпочали підготовку до Козацького Редуту 14 червня відбулось засідання організаційного комітету із підготовки та проведення урочистостей по вшанув Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.