За побиття заплатить штраф

суд

За побиття заплатить 850 гривень

Саме такий вирок виніс Дубенський міськрайонний суд громадянину України раніше не судимому. Про це повідомляє Інформаційний портал м. Дубно з посиланням на ЄДРСР.

У квітні цього року обвинувачений перебував у гостях в знайомого, до якого приїхали потерпілий з дружиною. Потерпілий почав робити своїй дружині зауваження, а він зробив зауваження йому. В результаті чого виникла сварка. З метою помсти за висловлене на його адресу зауваження, вступив з ним у бійку в ході якої умисно наніс останньому по кілька ударів кулаками обох рук в область обличчя. В результаті вищевказаних дій потерпілому були спричинені тілесні ушкодження у виді параорбітальної гематоми справа, поверхневих забійних ран нижньої губи, які згідно висновку судово-медичної експертизи відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень.

Обставиною, яка обтяжує покарання обвинуваченого, відповідно до ст.67 КК України, є вчинення злочину в стані алкогольного спʼяніння. Обвинувачений свою вину у вчиненому злочині, а саме в умисному легкому тілесному ушкодженні визнав повністю та розкаявся, що є обставиною, яка помʼякшує покарання.

На даний час чоловіки помирилися. Обвинувачений зробив для себе висновки, більше такого вчиняти не буде.

Суд обвинуваченого визнав винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України і призначив покарання у виді штрафу у розмірі 50 (пʼятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850 гривень.

(23)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.