Вівторок , 21 Серпень 2018Home » Країна » За оренду паїв селянам виплатили 380 мільйонів гривень

За оренду паїв селянам виплатили 380 мільйонів гривень

Найбільше договорів заключили на Радивилівщині, Дубенщині, Млинівщині, Гощанщині та Острожчині
У минулому році на Рівненщині власники паїв уклали понад 117 тисяч договорів, віддавши в оренду понад 256 тисяч гектарів землі. Найбільше договорів заключили селяни Радивилівського, Дубенського, Млинівського, Гощанського та Острозького районів.
За словами фахівців департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА, власники паїв отримали від орендарів більше 380 мільйонів гривень, що складає 99,6 % до суми укладених договорів. Решту заборгованої суми агроформування пообіцяли погасити у першому кварталі цього року, інформують на сайті Рівненської ОДА.
Тим часом, на Рівненщині щороку збільшується вартість оренди землі. Так, торік за кожен гектар в середньому платили 1,5 тисячі гривень, торік – 1306, а в 2011 році – 360 гривень. Найбільші суми за оренду отримували власники паїв у Острозькому, Гощанському, Рівненському та Корецькому районах.

(72)

За оренду паїв селянам виплатили 380 мільйонів гривень Reviewed by on . Найбільше договорів заключили на Радивилівщині, Дубенщині, Млинівщині, Гощанщині та Острожчині У минулому році на Рівненщині власники паїв уклали понад 117 тися Найбільше договорів заключили на Радивилівщині, Дубенщині, Млинівщині, Гощанщині та Острожчині У минулому році на Рівненщині власники паїв уклали понад 117 тися Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.