Понеділок , 20 Серпень 2018Home » Мiсто » За дві доби використали 16 тонн протиожеледних засобів

За дві доби використали 16 тонн протиожеледних засобів

Комунальники Дубна на посипання доріг і тротуарів витратили 16 тонн засобів
У зв’язку з ускладненими погодними умовами комунальні служби міста працюють в посиленому режимі, повідомляють на сайті Дубенської міської ради, передає Інформаційний портал м. Дубно.
В КП «Дубноводоканал» та КП «Дубнокомуненергія» організовано цілодобову роботу диспетчерських служб. Для розчистки снігу та утримання дорожньо-транспортної мережі міста в проїжджому стані залучено 5 одиниць спецтехніки.
Для розчистки та посипання автобусних зупинок, тротуарів, пішохідних доріжок залучено 5 двірників КП «Дубноводоканал» та 12 двірників КП «ЦЖЕО «Житловик». З 12.02.2018 р. по 14.02.2018 р. використано 16 тонн протиожеледних засобів.
КП «Дубноводоканал» приступило до розчистки снігу та упорядкування території біля пам’ятного знаку загиблим землякам воїнам-афганцям.
КП «Зелене господарство» продовжуються роботи з формованої обрізки крон дерев на вулицях міста та зрізки аварійних і пошкоджених дерев.

(141)

За дві доби використали 16 тонн протиожеледних засобів Reviewed by on . Комунальники Дубна на посипання доріг і тротуарів витратили 16 тонн засобів У зв’язку з ускладненими погодними умовами комунальні служби міста працюють в посиле Комунальники Дубна на посипання доріг і тротуарів витратили 16 тонн засобів У зв’язку з ускладненими погодними умовами комунальні служби міста працюють в посиле Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.