За 80 гривень можна законно придбати новорічну красуню

Дубенське лісництво реалізовуватиме ялинки та сосни
Напередодні новорічних свят дубенчанам варто потурбуватися про те, щоб оселю прикрасила красуня-ялинка. З метою уникнення незаконного винищення насаджень, Дубенське лісове господарство пропонує містянам придбати ялинки чи сосни за такими цінами:

У вартість ялинки входить вартість бірки. Товар можна придбати за адресою: вул. Берестецька, 35 у Дубні (приміщення магазину «Калина»). Реалізація розпочнеться з 17 грудня цього року.
Нагадаємо, що штрафні санкції за незаконну вирубку новорічних дерев складаються із суми заподіяної шкоди лісу, адміністративного штрафу та кримінальної відповідальності (у разі істотної шкоди). Розмір шкоди залежить від місця скоєння незаконної рубки новорічної ялинки (в лісі чи в межах населеного пункту) та діаметра дерева у корі, зокрема відповідно до додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 № 665 «Такса для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу підприємствами, установами, організаціями та громадянами незаконним вирубуванням та пошкодженням дерев і чагарників до ступеня припинення росту» відшкодовується шкода за незаконне вирубування хвойних дерев віком до 41 року в грудні-січні – діаметр дерева у корі  до 10 см розмір шкоди 453,99 грн, 10,1-14 см – 799,86 грн, 14,1-18 см – 2053,71 грн.

(548)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.