З міського бюджету виділили кошти працівникам райлікарні

Депутати Дубенської міської ради хочуть навчатись
Позачергово депутати Дубенської міської ради зібралися у сесійній залі 9 серпня. На початок засідання у залі було 22 обранці.
Розпочали з депутатських заяв, запитів і звернень. У зв’язку з облаштуванням футбольного мініполя біля ЗОШ № 7 ліквідували волейбольний та баскетбольний майданчик, який постійно використовували діти та молодь. Тож Юрій Мельник, Юрій Коханець та Валерій Потапчук просили розширити прилеглу територію школи, щоб відновити зруйновану зону. Присутні підтримали таке звернення колег, а Василь Антонюк додав, що управління освіти має замовити відповідну документацію.
Далі депутати розглянули звернення працівників Дубенської центральної районної лікарні, про що вже писав Інформаційний портал м. Дубно напередодні.
Наступні питання порядку денного стосувалися фінансових питань. Так, Юрій Мацишин захотів 5 тис. грн з коштів, які отримав кожен обранець для забезпечення депутатської діяльності на округах, передати дубенчанці, якій видалили нирку і потрібні кошти для подальшого лікування. Таку ініціативу присутні підтримали.
Далі Світлана Розмислович пояснила запропоновані зміни до бюджету міста, адже згідно з результатами роботи за 7 місяців поточного року отримали перевиконання дохідної частини в розмірі 7 млн 196 тис. 700 грн.
Це перевиконання пропонували використати на: висвітлення діяльності Дубенської міської ради в ЗМІ – 30 тис. грн; придбання брикетів для міських бібліотек – 10 тис. 800 грн; на частку співфінансування виготовлення муралу – 50 тис. грн; послуги з виготовлення фільму про Дубно – 35 тис. грн; капітальний ремонт вул. Грушевського – 993 тис. 894 грн; виготовлення, коригування та проведення експертизи проєктно-кошторисної документації по капітальному ремонту вул. Підборці – 15 тис. грн; ремонт дорожнього покриття вул. Щоголєва – 45 тис. грн і 30 тис. грн – поточний ремонт вул. Крип’якевича, по управлінню ЖКГ – понад 350 тис. грн. 5 млн 31 тис. грн спрямовано на ремонт фасадів будівлі ДНЗ №4 в рамках реалізації Проєкту «Теплі школи та садочки». Також 500 тис. грн з бюджету міста пропонували спрямувати на оплату праці працівників Дубенської центральної районної лікарні та ще майже 100 тис. грн – на придбання медикаментів. Ще низка бюджетних змін стосувалися внутрішніх перекидок відповідно до звернень головних розпорядників коштів. Питання викликала лише пропозиція забрати кошти з ремонту вул. Крип’якевича і направити на вул. Щоголєва, тож всі запропоновані зміни підтримали, окрім цього пункту.
Проєкт рішення щодо затвердження Порядку використання коштів в рамках реалізації грантового проєкту «Теплі школи та садочки – запорука здоров’я дітей: комплексний проєкт з підвищення енергоощадливості освітніх закладів міста» пояснила начальниця відділу бухгалтерського обліку та звітності Віра Штабровська:
«Дубенська міська рада отримала грантові кошти для реалізації цього проєкту. Кошти зараховуються на валютний рахунок відкритий в Ощадбанку. Дубенська міська рада міняє валюту, перераховує кошти на рахунок відкритий в управлінні державної казначейської служби м. Дубно. Цим порядком передбачається подальше використання коштів. Кошти, які ми обміняли і зарахували на рахунок – перераховуємо управлінню освіти, яке проводить відповідні видатки і є замовником будівельних робіт».
Мер пояснив, що бюджетна комісія цей проєкт рішення не погодила, адже вважає, що міська рада має бути головним розпорядником коштів в цілому по проєкту. Після пояснень Юрій Момотюк продовжив наполягати на своєму і в результатів утримався. Колегу підтримав лише Вадим Опалак, а більшість проголосували «за».
Під час розгляду питання виділення коштів для надання матеріальної допомоги, присутні детальніше зупинилися на пункті, який стосувався допомоги Сергію Гримаку.
«Чоловіку на лікування потрібно в день 5 тис. грн, людина після ДТП, діагноз великий і цей список я не можу озвучити. Я прошу депутатів додати скільки можливо», – звернувся до колег Андрій Пащук.
Обранець вже виділив 20 тис. грн, які передбачені на депутатську діяльність на лікування чоловіка.
«Він потрапив у аварію, його фактично склали по кусочках. Сьогодні він функціонує лише через капіляри та інші засоби», – пояснив мер і запропонував ще 10 тис. грн виділити від міської ради.
Після цього Тетяна Гончарова теж висловила готовність віддати 20 тис. грн коштів на депутатську діяльність на лікування земляка.
Останнім розглянули запропоноване Павлом Березовським питання щодо Дубноводоканалу. Після тривалих обговорень депутати вирішили внести зміни до рішення міської ради, а саме – затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури, затвердити розмір втрат сільськогосподарського виробництва земельної ділянки під сільськогосподарськими угіддями та оформити право на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
Після закінчення питань порядку денного до мера мав запитання Юрій Мельник:
«Я за цих півтори чи дві хвилини таких питань – не сильно орієнтуюся і, кажу чесно, голосував як член моєї фракції. Такі питання потрібно більше обговорювати, більше пояснювати і навчати нас. Адже це питання і питання угоди мерів, теплі школи – я впевнений, що більшість депутатів їх не розуміють».
Василь Антонюк погодився, що такі питання варто детальніше розглядати на постійних комісіях. А Юрій Момотюк зробив зауваження секретарю ради Віктору Недашковському, що варто організовувати для обранців навчання, а мер розпорядився, щоб такі навчання провели. Також Юрій Мельник висловив подяку організаторам заходів до Дня міста, а особливо подякував від містян за запрошення на урочистості Оксани Мухи, яку хочуть ще раз почути в Дубні, але вже в залі з кращим звуком.
Під час засідання внесли зміни до програм надання фінансової підтримки військовій частині А1994, розвитку державно-церковних відносин та розвитку туризму міста Дубно.

(417)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.