Юні туристи привезли 8 нагород

Чергові досягнення юних туристів Дубенщини
Відкриті змагання «Зимова зустріч туристів-орієнтувальників 2018» принесли вихованцям Дубенської районної станції юних туристів 8 призових місць з 18 можливих.
11 лютого 2018 року у лісовому масиві поблизу смт. Оржів Рівненського району проведено відкриті обласні змагання зі спортивного орієнтування «Зимова зустріч 2018».

У змаганнях взяли участь понад 90 учасників, які представляли команди Дубенського та Рівненського районів, міст Рівне, Луцьк та Волинської області, Смизької об’єднаної територіальної громади, гуртківці комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів», клубу спортивного орієнтування «Равлики» смт. Оржів.

Змагалися спортсмени в особистому заліку на дистанціях «За вибором» у трьох вікових групах.
Високими результатами нас потішили представники Дубенського району вихованці Дубенської районної станції юних туристів. Так, учні Повчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лабуда Мирослав у віковій групі «Ч-14» виборов бронзу, а Федорук Дмитро та Федорук Олександр у цій же групі завоювали срібло та золото відповідно (тренер Горнійчук Л.В.). Учні Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кибукевич Дмитро у віковій групі «Ч-12» зайняв 2 місце, Вац Роман у своїй віковій групі завоював 1 місце (тренер Міщук О.С.). Учні Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шумеєв Максим серед юнаків групи «Ч-12» посів 3 місце, а серед дівчат у групі «Ж-12» почесне 1 місце зуміла вибороти Щиглевська Ангеліна (тренер Марчук В.М.). Чернишевський Богдан учень Стовпецької ЗОШ І-ІІІ ступенів в нелегкій боротьбі здобув срібло серед юнаків вікової групи «Ч-16» (тренер Кравець І.В.)

За підсумками змагань переможців та призерів нагороджено дипломами комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.