Юні туристи Дубенщини вчергове з перемогами

гуртківціЯскраві перемоги гуртківців Дубенської районної станції юних туристів

Цього року стало хорошою традицією для гуртківців комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» брати участь у багатотурових змаганнях зі спортивного орієнтування «Зелений стадіон 2016». 3 квітня пройшов ІІ тур таких змагань у лісовому масиві поблизу с. Руда Красна Рівненського району у якому взяло участь близько 200 учасників з різних куточків Рівненщини.

Команду Дубенського району представляли гуртківці-учні Стовпецької ЗОШ (тренер Кравець І.В.), Березької ЗОШ (тренер Костючок А.М.) та Мирогощанської ЗОШ (тренер Міщук О.С.), а це загалом 30 учасників.

Змагання проходили на дистанції «Заданий напрям» у 6 вікових групах. ІІІ місце у групі Ж-12 отримала Камишанська Іоанна (Стовпецька ЗОШ), у групі Ч-12 також бронзу завоював Соловей Роман (Мирогощанська ЗОШ), а золото виборов Жаборецький Андрій (Стовпецька ЗОШ). У групі Ч-14 кращим став Пасічник Андрій – ІІІ місце (Березька ЗОШ). У групі Ч-16 Панасюк Назарій виборов ІІ місце (Стовпецька ЗОШ), а Жданюк Володимир – І місце (Стовпецька ЗОШ). Та найбільш плідно попрацювали наші туристки-орієнтувальниці, адже у групі Ч-16 представниці Дубенського району завоювали три призових місця із трьох можливих: ІІІ місце – Гуменюк Ганна (Мирогощанська ЗОШ), ІІ місце – Генеральчук Ольга (Мирогощанська ЗОШ), І місце – Наконечнюк Діана (Березька ЗОШ).

Також комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» для гуртківців туристських гуртків проведено відкриті змагання «Посмішки весняного лісу». Наші гуртківці також прийняли активну участь в даному заході і вразили всіх своїми результатами, адже в конкурсі в’язання вузлів у групі Б (5 основних вузлів) ІІІ місце – Кот Юрій (Стовпецька ЗОШ), ІІ місце – Грондус Андрій (Стовпецька ЗОШ), І місце – Кішик Володимир (Стовпецька ЗОШ). А у групі А (10 основних вузлів) ІІІ місце завоював Карпюк Василь (Стовпецька ЗОШ), ІІ місце – Жданюк Володимир (Стовпецька ЗОШ), та І місце – Панасюк Назарій (Стовпецька ЗОШ).

” alt=”” />

Вітаємо наших переможців і призерів і бажаємо не зупинятися на осягненому, адже попереду ще чекає маса різних змагань!!!