Юні футболісти з Дубенщини змагались за Кубок у Луцьку

Дощ – футболу не завада: У Луцьку футболісти з Дубенщини змагались за Кубок ФК «Адреналін»

У Луцьку дитячий футбольний клуб «Адреналін» провів ювілейний ХХ-й турнір «Кубок ФК «Адреналін». Ювілейний турнір, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, зібрав клуби з Волинської, Рівненської, Одеської, Хмельницької областей та міста Києва. Взяли участь у турнірі і команди з Дубенщини, інформує Інформаційний портал м. Дубно, посилаючись на Таблоїд Волині.

Команди-учасниці ХХ-го «Кубку ФК «Адреналін» змагались відразу в шести вікових категоріях. Найбільшим, звичайно, було представництво Луцька – 5 клубів міста заявили на «Кубок ФК «Адреналін» свої команди. Цікаво, що найвіддаленіше місто-учасник – портовий Чорноморськ – представляли команди відразу трьох різних клубів.

Матчі турніру проходили на стадіоні села Лище та на майданчику клубу «Адреналін», що на вулиці Чорновола в Луцьку. Якщо в перші два дні змагань погода сприяла юним футболістам, то у вирішальний день турніру їм довелось боротись ще й рясним дощем. Все ж, не зважаючи на погоду, хлопці показали якісний, як для їхнього віку, футбол. А нагородою для них стали не лише Кубки та медалі, але й чудові й смачні призи від спонсорів турніру.

Команди з Дубенщини показали високий результат і стали переможцями та призерами Кубку. Так, у віковій категорії U-12 (2004р.н.) 1 місце зайняв клуб «Гера», а у категорії U-10 (2006р.н.): команда «Єврошпон» (Смига) посіла 2 місце.