Юні читачі вчились бути безпечними

Серед юних читачів Дубенщини обрали переможця районного туру Всеукраїнського конкурсу
Нещодавно читачі Дубенщини віком від 7 до 12 років, творчі роботи яких були представлені на виставці в Дубенській дитячій районній бібліотеці, взяли активну участь в конкурсі дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!». У своїх малюнках діти прагнули проявити свої знання з основ безпеки дорожнього руху, які є корисними, повчальними, необхідними для юних школярів. Діти дізнавались, як поводитись на вулиці, як правильно переходити дорогу. Вони вивчали дорожні знаки, які застерігають від біди, попереджають про небезпеку, інформують про різні відомості в дорожньому русі.

Перемогу в районному турі конкурсу здобула учениця 6-А класу Тивонюк Дарина (ЗОШ№1), яка представлятиме Дубенщину на обласному турі в м. Рівне.

Проведення Всеукраїнського конкурсу організували Українська асоціація працівників бібліотек для дітей і Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна». Метою Конкурсу є сприяння формуванню у дітей основ безпеки дорожнього руху, культури поведінки на вулиці, профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму, навчання дітей правилам поведінки на вулицях і дорозі, сприяння збереженню здоров’я і життя дітей; створення умов для реалізації їхніх творчих здібностей та талантів.

(88)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.