Юні борці успішно виступили на турнірі на Житомирщині

Через відсутність коштів не всі спортсмени Дубенщини змогли взяти участь у змаганнях
5-6 травня в м.Олевськ (Житомирська область) відбувся традиційний всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат «Поліський килим». В змаганнях прийняли участь 250 учасників з різних областей України. Команда районної спортивної школи та міського Будинку дітей та молоді, виступаючи не повним складом, в зв’язку з відсутністю коштів показала достойні результати. Кращим у команді був учень ЗОШ №3 Вадим Бурлака (32 кг), який з явною перевагою переміг трьох спортсменів, але у фіналі з мінімальною перевагою поступився неодноразовому переможцю всеукраїнських змагань з Новоград-Волинська, ставши срібним призером. Добре на цих змаганнях виступив ще один учень цієї школи Надеін Сергій (53 кг), який виграв три сутички, здобув бронзову нагороду. Спортсмени є вихованцями тренера Степана Ілюся.

Ще одну бронзову нагороду здобув студент Мирогощанського аграрного коледжу Лящук Сергій (50 кг), тренер Василь Довгалець. Успішно на цих змаганнях виступили Михайло Токмаков з Варкович та дубенчанин Климчук Ілля, які вигравши дві сутички, потрапили в п’ятірку кращих. Порадувала нашу команду дебютантка змагань восьмирічна Дар’я Надеін (25 кг), яка зайняла шосте місце (це її перші змагання).