Юна спортсменка представлятиме Рівненщину на чемпіонаті України

Спортсменка з Дубенщини представлятиме Рівненщину на чемпіонаті України з вільної боротьби
Дане право виборола Кубик Яна, вихованка Дубенської районної ДЮСШ, на чемпіонаті Рівненської області з вільної боротьби.
1-3 лютого в м. Рівне пройшов чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004-2006 рр. н. В змаганнях прийняли участь 43 спортсменки та 54 спортсмени з різних районів області.
Спортсмени Дубенщини здобули одну золоту, три срібні та дві бронзові медалі.
Серед юнаків найкраще виступив Грицюк Назар, який, вигравши три сутички, став чемпіоном області у ваговій категорії до 62 кг.
Срібні нагороди здобули: Грицюк Максим (до57 кг), Авдалніязов Камран (до 68 кг).
Бронзові медалі завоювали: Гуменюк Павло (до75 кг) та Канарський Сергій (до 52кг).

Серед наших дівчат найкраще виступила Кубик Яна (до40кг), виступаючи у вищій ваговій категорії, вигравши три сутички у фіналі поступилася досвідченій спортсменці, бронзовій призерці України із Рокитного, і в результаті срібна медаль. Попри це, дівчина буде представляти Рівненщину на чемпіонаті України у ваговій категорії (до 37 кг). Нагадаємо, що на Першому Всеукраїнському чемпіонаті на Дубенщині Яна виборола І місце.
В п’ятірку кращих потрапили Михальський Давид (4місце), Надеін Дар’я (4 місце) та Грицюк Галина (5 місце).
Усі вони є вихованцями тренера Степана Ілюся.