П’ятниця , 19 Жовтень 2018Home » Мiсто » Юна дубенчанка боротиметься за участь у Міжнародному фестивалі в Італії

Юна дубенчанка боротиметься за участь у Міжнародному фестивалі в Італії

Конкурс дитячої творчості «Яскраві діти України» у Дубні
У рамках Міжнародного фестивалю «Sanremojunior-Україна» на базі СЗОШ №5 м. Дубно 7 червня провели міський етап конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України».
В конкурсі взяло участь 5 учасників. Кожен учасник на конкурсі представив по два вокальні твори (вітчизняна та світова пісня). Члени журі оцінювали учасників за наступними критеріями: чистота інтонації; краса тембру і сила голосу; володіння динамікою звуку; артистизм і виразність; зовнішній вигляд; тематика і підбір репертуару; виконавча майстерність; постановка номеру і оригінальність; артистизм і виконавча майстерність.

За рішенням членів журі переможцем конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» стала учениця НВК «школа-гімназія» Ольга Гладуненко (на фото зі своїм викладачем з вокалу Олександрою Намчук). 25 червня переможниця братиме участь в обласному етапі конкурсу, який проходитиме під патронатом Рівненської обласної державної адміністрації. Переможець всеукраїнського етапу конкурсу матиме честь представляти Україну на Міжнародному фестивалі «Sanremojunior-Україна» в Сан-Ремо (Італія).

Нагородження учасників конкурсу здійснив заступник міського голови Василь Скринчук.

За матеріалами: Дубенська міська рада

(310)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Юна дубенчанка боротиметься за участь у Міжнародному фестивалі в Італії Reviewed by on . Конкурс дитячої творчості «Яскраві діти України» у Дубні У рамках Міжнародного фестивалю «Sanremojunior-Україна» на базі СЗОШ №5 м. Дубно 7 червня провели міськ Конкурс дитячої творчості «Яскраві діти України» у Дубні У рамках Міжнародного фестивалю «Sanremojunior-Україна» на базі СЗОШ №5 м. Дубно 7 червня провели міськ Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.