Як не стати жертвою трудового та сексуального рабства

На Рівненщині 6 людей мають статус постраждалих від торгівлі людьми
А загалом в Україні понад 160 тисяч українців стали жертвами трудового, сексуального чи змішаного рабства. Статистика ведеться з 1991 року.
З метою протидії торгівлі людьми, на Рівненщині стартувала інформаційна кампанія, у рамках якої на майдані Незалежності у Рівному встановили інсталяцію «ГРАНІ3».
Три інформаційні куби покликані привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством.

Інсталяція «ГРАНІ3» надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами «гарячих» ліній.
«Нині на Рівненщині 6 людей мають статус постраждалих від торгівлі людьми. Двоє з них отримали такий статус у 2016 році. На жаль, це актуальна проблема нашого сьогодення. В області діє відповідна Програма, де передбачено заходи з протидії торгівлі людьми. Проводяться заходи, зокрема, інформаційна робота серед дітей, молоді та дорослого населення», – розповіла представниця департаменту соціального захисту населення РОДА Олена Очеретнюк.
Також на Рівненщині діє Меморандум про партнерство між ОДА та ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка», котра працює у сфері протидії торгівлі людьми більше 15 років. Така співпраця передбачає об’єднання зусиль у виявленні постраждалих та надання їм якісної правової й реабілітаційної допомоги.

Інсталяція буде розміщена в Рівному до 8 лютого, а потім подорожуватиме іншими регіонами України.
Довідково:
За оцінками представництва Міжнародної організації з міграції в Україні понад 160 тисяч людей постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Нині серед форм експлуатації переважає трудова – 94%, тоді як десять років тому – 65% становила сексуальна. Наймолодшій постраждалій було три роки, а найстаршій – 83.
За матеріалами: Рівненська ОДА

(20)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.