Як дубенчани знеславились перед гостями «Тараса Бульби»?

Представники спонсорів «Pepsi» шоковані «гостинністю» дубенчан
Спілкуючись з Миколою Арсенюком про проблеми, які виникали в час організації фестивалю, з’ясували дуже прикрі явища. Виявляється, що одним з найскладніших питань було: куди розселити учасників фестивалю та людей, які брали участь в організації події. В Дубні з’ясовується не так просто знайти тимчасове помешкання. По-перше, мало готелів, а по-друге, підприємливі люди, які займаються здачею в оренду квартир у місті просто наживаються, при цьому не надаючи ніяких умов. Окрім всього, до гостей Дубна, які приїздять на фестиваль відносять настільки упереджено, що відмовляють надати в оренду житло.
Микола Арсенюк розповів:
«Потрібно було розселити учасників фестивалю. А так як готелів в Дубні мало, то зв’язались з пані (назвалася Іриною), яка здає квартири щодобово. Місяць тому вона казала, що оренда квартири за добу буде коштувати 300 гривень, а коли дізналася, що це для гостей фестивалю, то підняла вартість оренди до 560 гривень за добу. Коли ж Ірині пояснили, що зорендуємо всі квартири, що має, то вона згодилася таки знизити вартість до 520 гривень за добу. Але ті квартири в такому жахливому здебільшого стані, що туди людей соромно поселяти. Уявіть собі, які враження про наше місто у гостей фестивалю, якщо у нас навіть житло нормальне за доступною ціною винайняти дуже складно, а то й неможливо?»

Фото не є прямою ілюстрацією
Представники від спонсора «Pepsi» були шоковані дубенськими житловими пропозиціями. Їм орендодавець (та ж пані Ірина) запропонувала квартиру з незавершеним ремонтом та будматеріалами в приміщенні. Ці ж гості фестивалю про це навіть написали в соцмережах: сфотографували її та опублікували світлини з текстом, мовляв, дивіться, які квартири у Дубні (європейському місті) по 560 гривень за добу здають. Там ще ремонт триває, будівельні матеріали розкидані, а вже гроші заробляють…
Також Микола Арсенюк навів ще один такий красномовний приклад: жінка, яка зазвичай здає кімнати в оренду студентам, не захотіла приймати на нічліг гостей рок-фестивалю попри запропоновану оплату.

А що казати про людей, які приїздять на фест з різних куточків України? Не всім же наметове містечко підходить. Приміром, у Львові чимало львів’ян охоче здають в оренду кімнати гостям міста, окрім всього, там достатньо хостелів, готелів тощо. В інших містах люди на час фестивалів мають ще й додаткову вигоду, бо не гребують можливістю прийняти заїжджих гостей та навіть підзаробити символічно.
У Дубні, за висновками головного організатора, люди поки що байдужі до фестивалю. А причина, скоріш за все в нерозумінні значення проведення такої події для міста, а зокрема розвитку його туристичного потенціалу, культурного поступу, економічних переваг.
Будемо сподіватися, що дубенчани таки оцінять старання організаторів, зокрема цього року, зрозуміють всі переваги проведення фестивалю у Дубні, будуть більш доброзичливими до гостей, концепції фестивалю, проявлятимуть не байдужість, а – активність, зацікавлення, ініціативність. Бо ж заходів такого масштабу та рівня у місті, нажаль, більше не буває.

(612)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.