Вшанували загиблих воїнів-афганців

На Дубенщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав
30-а річниця виведення радянських військ з території Республіки Афганістан виповнюється 15 лютого. Але далеко не всі наші співвітчизники повернулись живими та неушкодженими з тієї страшної війни. Назавжди залишились молодими 9 військовослужбовців з нашого міста і району. Шестеро із них — хлопці з Дубенського району. Тож на Дубенщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав, які загинули під час виконання бойового завдання в Республіці Афганістан 12 лютого, повідомили у Дубенській РДА.

Делегація у складі ветеранів Афганістану, заступника голови райдержадміністрації Наталії Левшенюк, начальника управління праці та соціального захисту населення Тетяни Чоботар відвідала двох матерів загиблих воїнів – Валентину Василівну Галій, яка мешкає у с. Кривуха, та Надію Євдокимівну Ковальчук у селі Білоберіжжя. Вручили матерям матеріальну допомогу, підтримали словами подяки за синів, які з честю виконали свій громадянський обов’язок, не побоялись вступити у смертельний бій з противником.

У цей же день до могил Анатолія Андрощука (с. Грядки), Віталія Галія (с. Кривуха), В’ячеслава Ковальчука (с. Білоберіжжя), Анатолія Маліщука (с. Молодаво), Костянтина Прокопчука (селище Смига), Юрія Степановського (с. Семидуби) лягли квіти від районної влади.
Долучилися до покладання квітів й представники органів місцевого самоврядування.
(181)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.