Субота , 20 Жовтень 2018Home » Мiсто » Вперше в пам’ять про загиблого героя провели футбольний турнір

Вперше в пам’ять про загиблого героя провели футбольний турнір

Смизька громада запровадила турнір з футболу імені Сергія Кочетова
І Всеукраїнський турнір з футболу для дітей 2007 р.н. імені воїна-добровольця Айдару Кочетова Сергія розпочався у Смизі10 листопада.
Гостей та учасників турніру привітали голова Дубенської районної державної адміністрації Юрій Парфенюк, президент ФК «Єврошпон-Смига» Василь Антонюк, заступник голови Федерації футболу в Рівненській області Володимир Поліщук, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Смизької селищної ради Вікторія Костюк та капелан Айдару Андрій Любунь, повідомляють у Дубенській РДА.

Після урочистого відкриття турніру організатори, місцеві активісти, волонтери та гості поклали квіти на могилу Сергія Кочетова та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.
Кожна команда-учасниця зробила благодійний внесок. Загалом вдалося зібрати 9 тисяч гривень, які будуть спрямовані на виготовлення пам’ятника загиблому герою.

(183)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вперше в пам’ять про загиблого героя провели футбольний турнір Reviewed by on . Смизька громада запровадила турнір з футболу імені Сергія Кочетова І Всеукраїнський турнір з футболу для дітей 2007 р.н. імені воїна-добровольця Айдару Кочетова Смизька громада запровадила турнір з футболу імені Сергія Кочетова І Всеукраїнський турнір з футболу для дітей 2007 р.н. імені воїна-добровольця Айдару Кочетова Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.