Понеділок , 22 Жовтень 2018Home » Мiсто » Влада з поліцейськими вирішували як покращити криміногенну ситуацію

Влада з поліцейськими вирішували як покращити криміногенну ситуацію

Влада та правоохоронні органи Дубенщини спільно покращуватимуть криміногенну ситуацію
Спільна нарада працівників поліції з представниками органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, правоохоронних органів, а саме: міського голови Антонюка В.М., голови РДА Парфенюка Ю.В., керівника Дубенської місцевої прокуратури Мартинюка В.П. відбулась 9 лютого в Дубенському відділі поліції, на якій надано звіт про роботу Дубенського відділу поліції. Визначено проблемні питання на території міста Дубна та Дубенського району та обговорено шляхи їх вирішення.

Як повідомляють у Дубенському відділі поліції, особливу увагу було звернуто на боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, алкоголізмом та самогоноварінням. Заплановано проведення спільних заходів на 2018 рік для покращення криміногенної обстановки на території обслуговування міста та району.

(211)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Влада з поліцейськими вирішували як покращити криміногенну ситуацію Reviewed by on . Влада та правоохоронні органи Дубенщини спільно покращуватимуть криміногенну ситуацію Спільна нарада працівників поліції з представниками органів місцевого само Влада та правоохоронні органи Дубенщини спільно покращуватимуть криміногенну ситуацію Спільна нарада працівників поліції з представниками органів місцевого само Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.