Військовослужбовці проходитимуть щорічне обстеження

У Дубенському гарнізоні виїзні лікарняні комісії перевірятимуть захисників
Впродовж жовтня – листопада військовослужбовці оперативного командування «Захід» проходитимуть щорічне медичне обстеження. Залучатимуть до обстеження захисників і виїзні військово-лікарські комісії в Дубенському та Сарненському гарнізонах.
Натомість військовослужбовці ЗСУ з Рівненщини, які сьогодні виконують завдання в складі підрозділів Операції об’єднаних сил, пройдуть «диспансеризацію» після повернення з відрядження.
Як розповів заступник начальника Рівненського військового госпіталю Валерій Чорнобривець, з початку збройної агресії РФ особлива увага під час щорічного обстеження військових звертається на поранених, травмованих та тих, хто відчув погіршення стану здоров’я в районі проведення бойових дій.
«Окрім того, впродовж року наші медичні спеціалісти проводять пацієнтам планове лікування хронічних захворювань, а також дають направлення у санаторії Міністерства оборони України. За минулий та цей рік ми суттєво наростили показники за цим напрямком», – наголосив офіцер.
Також він зазначив, що у мирний час значна увага приділялася, здебільшого, військовослужбовцям старшого віку, а з 2014 року – до них додався суттєвий відсоток молодших за віком військових – учасників бойових дій на сході України:
«Це реалії сьогодення і саме тому в стислі терміни у військових медичних закладах було налагоджено дієву систему повернення до строю наших військових, які отримали поранення, травми та захворіли в районі проведення ООС (АТО). Її важливою складовою є остаточне відновлення, що відбувається на базі центрів медичної реабілітації та санаторного лікування оборонного відомства».
Нині успішно функціонують 6 військових санаторіїв з безкоштовним проживанням та харчуванням. З них чотири круглорічні – в Пущі Водиці, Хмільнику, Трускавці, Вінниці, та два сезонні – в Затоці та Приморську.
Варто додати, що за минулий рік з Рівненського військового госпіталю після лікування на реабілітацію до військових санаторіїв було направлено близько 100 військовослужбовців. З початку цього року таку можливість вже отримали більше 170 військових.
За матеріалами: прес-офіцер МОУ в Рівненській області підполковника Віктора Шубца

(151)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.