Військові пригощали кашею та отримували привітання (фото)

У Дубні почали відзначати потрійне свято
Напередодні Дня захисника, Дня козацтва військові Дубенщини не лишень отримували вітання, але й дивували дубенчан. Так, сьогодні, 12 жовтня, в центрі міста з ранку вишукувалась військова техніка Дубенського гарнізону. Подивитись на яку, посидіти всередині транспорту могли всі охочі. Особливо сподобалась техніка 6-річному Юркові Скокову:
«Мені дуже подобаються ці машини. Я хочу стати воєнним».А вже близько обіду побіля Будинку дітей та молоді з’явилась польова кухня в/ч А-1519. Військові пригощали дубенчан своїми «ласощами» – гречаною кашею з тушонкою.
«Кашу готували наші поварі, військові. Тут виготовлено на 100 л каші, а це можна накормити дві роти людей», – розповів начальник складу речового майна військової частини Олександр Войцещук та продемонстрував процес приготування у польових умовах.

Урочистості до Дня захисника відбувалися в Будинку дітей та молоді. На захід запросили військових Дубна та жителів міста. Для наших захисників звучали музичні вітання від працівників та вихованців Дубенського міського будинку культури та Дубенської школи мистецтв. Присутній на заході Василь Антонюк вручив найстараннішим військовим грамоти, квіти та подарунки. Привітав і нагородив своїх підопічних і командир військової частини А-1519 полковник Олег Безруков.


(618)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

1 Response

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.