Військові пенсіонери вимагають перерахунку пенсій

Дубенські ветерани хочуть, аби їм перерахували пенсії
З мирною акцією до Дубенської міської ради 17 січня завітали ветерани військової служби та органів правопорядку з вимогою здійснення перерахунку пенсій цим категоріям громадян. В акції, яку очолював Євген Волошин, взяли участь 42 особи.
Учасники акції зайшли до малої зали засідань міської ради, де з ними поспілкувався міський голова Василь Антонюк.
Голова Дубенської організації ветеранів України Євген Волошин озвучив вимоги учасників мирної акції та вручив міському голові Василю Антонюку та помічнику народного депутата України Олександра Дехтярчука Андрію Пахолку звернення щодо здійснення перерахунку пенсій ветеранам військової служби та органів правопорядку, повідомляють у Дбуенській міській раді, передає Інформаційний портал м. Дубно.
Слід зазначити, що в цей день питання осучаснення пенсій військовим пенсіонерам стало предметом дискусій на майданчику Ради національної безпеки та оборони, і невдовзі остаточні рішення будуть представлені. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підкреслив, що принциповими для Уряду є дві речі – запровадження найбільшого зростання пенсій для військових, які пройшли горнило бойових дій, а також збільшення пенсій вже з січня – незалежно від часу ухвалення остаточного рішення на законодавчому рівні.

(266)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.