Військові об’єднались в ще одну спілку

У Дубні утворюють ще одну спілку учасників АТО
Так вирішили на зібранні учасників АТО 27 січня у Будинку дітей та молоді. Головою зборів обрали Дмитра Шапшедова і з позивним «Білорус», а секретарем – Івана Тимощука. Окрім захисників Дубенщини, в залі буди присутні міський голова та представники обласної спілки ветеранів АТО. Голова останньої Олександр Василенко і першим почав розповідати:
«В області 29 спілок учасників АТО і всі вони мають різний статус. Наша спілка існує вже третій рік, але саме зараз влада почала нас запитувати, дізнаватись чи можемо щось спільне зробити. Хлопці, що запросили нас у Дубно, входять до обласної спілки. На одному із засідань ми сказали: область велика, ми працюємо на громадських засадах. Якщо є необхідність на обласному рівні – ніколи не відмовляємо. Зі свого боку обіцяю співпрацю, консультацію. Звертайтеся, двері завжди відчинені (в обласній ОДА, кабінет 221 – авт.. прим..)».
Чоловік повідомив, як вони допомагають учасникам АТО після демобілізації. Досвідом також поділився член спілки, керівник центру допомоги учасникам АТО Ігор Батинчук.

Та хтось із присутніх засумнівався у доцільності створення ще однієї спілки. Мовляв, це лише внесе конкуренцію, треба об’єднуватись тим, що уже створені. Нагадаємо, що на теренах Дубенщини бійці об’єднувались у спілку під керівництвом Миколи Поповича, Дубенський міськрайонний осередок Рівненського округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО, який очолює Віктор Філімоненко та ще одну спілку, головою якої у липні 2016 обрали Василя Васильєва. Щоправда жодного з очільників об’єднань на зборах не було. Такої ж думки був міський голова Василь Антонюк, який говорив про одне, але дієве об’єднання учасників АТО. Він же пообіцяв в разі створення спілки знайти приміщення для бійців і допомагати їм в роботі.

В підсумку захисники вирішили все ж таки утворити «Спілку учасників АТО Дубенщини», взявши за основу досвід та документи обласної організації. Головою обрали Івана Тимощука. Пізніше між членами спілки мають розділити сфери та обов’язки, за які хто відповідає. До складу об’єднання можуть входити і ті хлопці, які перебувають в інших спілках. Як зауважували самі військові, спілка має бути без політики.
А нам залишається сподіватись, що утворення ще одного об’єднання буде лише позитивом. Спілка врешті стане дієвою і зможе захищати інтереси учасників АТО, допомагати при вирішенні питань та відстоювати права тих, хто захищав суверенітет та цілісність нашої держави на Сході України.

(433)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.