Субота , 18 Серпень 2018Home » Країна » Викрадене авто в Києві – знайшли в Рівному

Викрадене авто в Києві – знайшли в Рівному

Викрадений тиждень тому автомобіль в Києві патрульні виявили в Рівному
Сьогодні вночі патрульним надійшло повідомлення від 37-річного мешканця Луганська про викрадене авто, яке, ймовірно, знаходиться в Рівному. З його слів, знайомий в Києві під приводом таксування, шахрайським способом заволодів його автомобілем Renault Laguna. Також, він повідомив, що в автомобілі знаходиться пристрій, з допомогою якого він відслідкував, що авто знаходиться в Рівному і чітко вказав це місце на карті.

Коли патрульні прибули за вказаною адресою на вулиці Золотіївській, то з’ясувалось, що це промислова територія на якій розташовані складські приміщення, повідомляють у Патрульній поліції Рівного.

При візуальному огляді прилеглої території охоронці порядку виявили вказаний автомобіль і викликали на місце події слідчо-оперативну групу, яка в подальшому транспортний засіб вилучила.

(116)

Викрадене авто в Києві – знайшли в Рівному Reviewed by on . Викрадений тиждень тому автомобіль в Києві патрульні виявили в Рівному Сьогодні вночі патрульним надійшло повідомлення від 37-річного мешканця Луганська про вик Викрадений тиждень тому автомобіль в Києві патрульні виявили в Рівному Сьогодні вночі патрульним надійшло повідомлення від 37-річного мешканця Луганська про вик Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.