Виконком прийняв рішення про початок опалювального сезону

Опалення у Дубні хотіли включити неодночасно
Питання про початок опалювального сезону у Дубні сьогодні, 18 жовтня, члени виконкому розглянули першим, попри те, що воно було 27 у порядку денному. Як писав Інформаційний портал м. Дубно, відповідно до проекту рішення, централізовано тепло мали б постачати з 22 жовтня. Але на сьогоднішньому засіданні керівник комунального підприємства «Дубнокомуенергія» Ігор Кошелюк просив почати його з вівторка.
«Ми можемо почати опалювальний сезон 105 котельнею хоч завтра. Але, якщо є можливість, то прошу почати опалювальний сезон з вівторка. За ці дні ми приймемо людей на роботу, оформимо. Справа в тому, що в нас мала кількість лічильників і коли буде температура 8° і більше, то значить нарахувань по населенню не буде. Буде газ горіти, а нам за те – ніхто не заплатить. Крім того, економісти зробили підрахунок, якщо я викличу людей на «дньовку» – їм треба заплатити 15 тис. Ми не є такі багаті, нам треба рахувати кожну копійку. Я прошу вас дати дозвіл опалювати твердопаливною котельнею поліклініку і пологовий, а з вівторка – решту. Номінації є», – звернувся до виконкомівців директор Дубнокомуненергії.

Начальник управління житлово-комунального господарства Ілля Онисько зауважив, що все одно всі об’єкти в один день не запустять і навіть погоджувався в ніч з понеділка на вівторок об’їхати з мером усі котельні.
Дати можливість працівникам комунального підприємства підготуватись, провести інструктаж 108 людям деякі члени виконкому погоджувались. Але не розуміли нащо вже завтра працювати твердопаливній котельні. І більшістю голосів, через погіршення погодних умов з понеділка, погодились почати опалювальний сезон у Дубні 22 жовтня.
Принагідно, міський голова зазначив суму заборгованості за газ і дав вказівку розробити план та заходи реорганізації всієї теплової системи.
«Сьогодні ми маємо заборгованість перед НАК «Нафтогаз» біля 12 млн. грн. Раніше різницю в тарифах компенсувала держава, сьогодні – вона лягла на плечі міста. Минулий рік дав нам заборгованість 2,7 млн. грн, на наступний рік – невідомо скільки буде. А тому Ігор Андрійович, Ілля Васильович, управління житлово-комунального господарства розробіть план реорганізації всієї теплової системи, зокрема теплокомуненергії з метою уникнення зупинки всієї системи», – зазначив Василь Антонюк.

Отже, з понеділка, 22 жовтня, у Дубні включать опалення.

(1269)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.