середа , 21 Лютий 2018Home » Мiсто » Відкрили нову меморіальну дошку учаснику АТО

Відкрили нову меморіальну дошку учаснику АТО

На Дубенщині ще одному герою відкрили дошку
На фасаді Судобицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у День Збройних сил, за сприяння Плосківської сільської ради, відкрили меморіальну дошку померлому учаснику АТО Володимиру Петренюку.

В пам’ятному заході взяли участь голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, голова Дубенської районної ради Олександр Козак, голова Плосківської сільської ради Борис Кочубей, місцевий священик, рідні, знайомі, повідомляють у Дубенській РДА.
Відкриття розпочалося з поминальної молебені, опісля учасники квітами та хвилиною мовчання вшанували пам’ять Володимира.

Довідково:
Володимир Петренюк помер у 2014 році. Був учасником АТО в Донецькій та Луганський областях. Похований у с. Судобичі Дубенського району.

(368)

Відкрили нову меморіальну дошку учаснику АТО Reviewed by on . На Дубенщині ще одному герою відкрили дошку На фасаді Судобицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у День Збройних сил, за сприяння Плосківської сільської На Дубенщині ще одному герою відкрили дошку На фасаді Судобицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у День Збройних сил, за сприяння Плосківської сільської Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top