Понеділок , 22 Жовтень 2018Home » Мiсто » Відкрили нову меморіальну дошку учаснику АТО

Відкрили нову меморіальну дошку учаснику АТО

На Дубенщині ще одному герою відкрили дошку
На фасаді Судобицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у День Збройних сил, за сприяння Плосківської сільської ради, відкрили меморіальну дошку померлому учаснику АТО Володимиру Петренюку.

В пам’ятному заході взяли участь голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, голова Дубенської районної ради Олександр Козак, голова Плосківської сільської ради Борис Кочубей, місцевий священик, рідні, знайомі, повідомляють у Дубенській РДА.
Відкриття розпочалося з поминальної молебені, опісля учасники квітами та хвилиною мовчання вшанували пам’ять Володимира.

Довідково:
Володимир Петренюк помер у 2014 році. Був учасником АТО в Донецькій та Луганський областях. Похований у с. Судобичі Дубенського району.

(382)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Відкрили нову меморіальну дошку учаснику АТО Reviewed by on . На Дубенщині ще одному герою відкрили дошку На фасаді Судобицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у День Збройних сил, за сприяння Плосківської сільської На Дубенщині ще одному герою відкрили дошку На фасаді Судобицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у День Збройних сил, за сприяння Плосківської сільської Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.