Відійти далі від газу і позбутися реклами на будинках

На виконкомі у Дубні призначили перевізників на маршрути та управителя багатоповерхівок
На засіданні виконавчого комітету Дубенської міської ради 20 листопада присутні вирішили 55 питань. Про деякі з них Інформаційний портал м. Дубно писав раніше.

Це був вже другий виконком, на якому вирішували долю маршрутів – минулого разу схожі обговорення закінчилися сварками та взаємними образами.
«Відбувся конкурс на визначення перевізників-переможців і ними стали Федорчук та Сматієвич, які йшли на цей конкурс. Конкурс відбувся демократично, відкрито, без сварок та без проблем», – зазначив Олександр Грель.
Мер запевнив, що особисто перевірив рівень та відповідність транспортних засобів та що в технічному плані переміг найкращий.
«Ви хочете сказати, що автобуси в нормальному стані? Добре, голосуємо, відповідає за це голова», – додав Валерій Олійник, після чого рішення прийняли.
Звітував про роботу над програмою «Безпечне місто Дубно» Юрій Яцюк, якого очільник міста попросив пояснити детальніше, що планують зробити.

«У цьому році заплановано зробити проектно-кошторисну документацію, щоб у наступному можна було втілювати в життя. Зараз по місту стоїть десь 30 камер рівня магазинного відеоспостереження. А система, яку запровадимо – буде автоматично визначати номери, буде охорона периметру і буде надходити відразу сигнал. Проект коштує 44 тис. грн», – розповів Юрій Яцюк.
«Як задіяти оті всі камери, які поставили на сьогодні підприємці? Ви ж розумієте, яка мережа камер буде виходити і без додаткових витрат?» – поцікавився Валерій Олійник.
На що присутні заперечили, що для цього підприємці повинні написати заяву, але не всі хочуть це робити, і проголосували «за» представлений проект рішення.
Після цього присутні схвалили Програму соціального захисту учасників антитерористичної операції та Комплексну міську соціальну програму «Турбота». А також виділили бюджетні кошти, містянам, що потребують цього, та надали допомогу на поховання.
Важливим питанням виконкому стало обговорення нових тарифів на тепло та послуги з централізованого опалення для КП «Дубнокомуненергія».
«Ціна на газ збільшилася на 23,5%, але цією Постановою для всіх категорій користувачів встановили єдину ціну на газ – 7 тис. 382 грн 61 коп. – це для населення, бюджетних організацій, інших споживачів та інших організацій. Раніше для різних категорій була різна ціна, а стала одною. Для населення та релігійних організацій зростає, а для бюджетних організацій та інших споживачів – зменшилася», – пояснив Ілля Онисько.
«Дуже прикро, що в свій час ми відійшли від задумки побудувати ТЕС в нашому місті. Ми нікуди не дінемось, але все-таки стараємося і робимо модернізацію існуючої теплокомуненергії – максимально переводимо її на інші види палива. Іншого виходу немає – тенденція до підвищення тарифів на газ буде продовжуватися й надалі. Саме це ми робимо у 7 та 6 школах – ми маємо гарні проекти, аби вистачило грошей вирішити це та модернізувати, щоб як можна далі відійти від газу», – висловив думку Василь Антонюк.
Гучні обговорення та обурення мера викликав коментар Валерія Олійника:
«Робите котельні у школах – це добре, але зробіть не так як у 4 садочку, оскільки дихати немає чим».

«Ми всі виросли на дровах, на торфі та на місцевих видах палива і нормально себе почували. Сьогодні десь одна котельна димить, зате стільки економії вона дає, а який комфорт дітям», – відповів Василь Антонюк.
«Але не за рахунок мого здоров’я та інших людей», – заперечив Валерій Петрович.
Після цього Василь Антонюк доручив начальнику управління розібратися з ситуацією і члени виконкому прийняли рішення щодо тарифів, які відтепер будуть такими:
•    населення (з приладами обліку теплової енергії) – 2149,76 грн за 1 Гкал. (+16,96%);
•    населення (без приладів обліку теплової енергії) – 52,22 грн за 1 м2 (+16,98%);
•    бюджетні установи – 2062,99 грн за 1 Гкал. (-10,55%);
•    інші споживачі – 2118,45 грн за 1 Гкал. (-10,55%);
•    релігійні організації – 2118,45 грн за 1 Гкал. (+58,61%).
Присутні довго з’ясовували плюси та мінуси в призначенні управителів багатоквартирних будинків у Дубні і які зміни чекають після цього мешканців. Спочатку на цю посаду було 2 кандидатури – ТзОВ «Корона» та КП «Житловик», а об’єктами конкурсу стали два лоти – 103 будинки та другий лот – 52 багатоквартирні будинки. Оскільки Корона відмовилася від участі в конкурсі, переможцем комісія обрала Житловик.
«Я знаю за що береться Житловик, я йому співчуваю», – зазначив мер і рішення прийняли одноголосно.

Декілька питань порядку денного стосувалися розміщення зовнішньої реклами у Дубні.
«По вул. Замковій Олег Хомич планує встановити двосторонню рекламу. 1235 грн в місяць буде сплачувати цей орендар», – зазначила Наталія Волосюк, заступниця начальника управління архітектури, будівництва і земельних питань, тож присутні підтримали звернення.
Наступних два питання теж мали б дозволити розміщення зовнішньої реклами:
«Юлія Клименко звернулася для отримання дозволу на розміщення реклами на багатоквартирному будинку. Дозвіл потребується, але оплати ми не будемо мати», – озвучила ще одне прохання Наталія Волосюк.

Василь Антонюк відреагував на таке звернення негативно і запропонував заборонити розміщувати у місті політичну та будь-яку іншу рекламу на житлових будинках. Тож підприємцю відмовили, а на черговій сесії заборонять таке розміщення реклами взагалі. Негативно проголосували і за друге прохання Юлії Клименко, яка хотіла розмістити аналогічну рекламу і на іншому будинку міста.

(799)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.