Ветеранів привітали зі святом

На Дубенщині привітали 90-річних ветеранів
1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й день Ветерана. Дата покликана привернути увагу суспільства щодо проблеми упередженого ставлення до літніх людей, оскільки вони часто зіштовхуються з дискримінацією в суспільстві, на роботі, в транспорті, у медичних закладах. Це певною мірою перешкоджає реалізації їхнього потенціалу і негативно впливає на здоров’я, самопочуття та добробут.

Саме цього дня за клопотанням Дубенської організації ветеранів України відвідали 5 ветеранів з Малосадівської та Повчанської сільських рад Дубенського району. Зі словами привітань та продуктовими пакетами до 90-річних ветеранів завітали начальник управління праці та соціального захисту Дубенської райдержадміністрації Тетяна Чоботар, заступник голови  Дубенської організації ветеранів України Василь Годунок та представники сільських рад.

Продуктові пакети були профінансовані з районного бюджету, а списки отримувачів були надані Дубенською організацією ветеранів України, інформують у Дубенській РДА.

(141)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.