Веслувальний сезон дубенчани відкрили з високими результатами

веслувальники відкриття сезонуСпортсмени-веслувальники з Дубна змагались у Дніпрі
З 2 по 5 квітня на базі олімпійської підготовки у Дніпрі гонками на 2000м, 1000м, 500м всеукраїнських змагань «Весняний приз» відкрився веслувальний сезон в країні. В перегонах взяли участь дорослі спортсмени та юніори.
Дубенчани, спортсмени-веслувальники, показали високі результати. В каное-одиночці серед юніорів Шкарнега Андрій став переможцем на всіх трьох дистанціях. Братащук Владислав здобув третє місце на дистанції 1000м, закріпивши свої позиції у складі збірної команди України.
Також найбільш цікавими виглядали заїзди дорослих, де у фінали потрапили всі найсильніші спортсмени країни, тож передбачити підсумок заїздів було досить складно. Виступаючи в цих заїздах спортсмени з Дубна, майстри спорту України Овдійчук Андрій та Сидорчук Володимир, показали достойні результати.