Веслувальники знову показали високі результати на Всеукраїнських змаганнях

Дубенські веслувальники вчергове показали високі результати на змаганнях у Житомирі
1 та 2 жовтня у Житомирі відбулись Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное «Меморіал пам’яті С.З. Ліміновича».
Минулого року ці змагання, які започаткував син видатного спортсмена, в статусі чемпіонату області зібрали близько 250 спортсменів. Цього разу турнір отримав офіційний статус Всеукраїнських змагань, склад учасників – більше 350 чоловік. Тут приймали участь дуже досвідчені спортсмени, призери і чемпіони світу та Європи, а також спортсмени молодшої вікової групи – новачки, які роблять свої перші кроки у спортивному житті.

Високі результати показали веслувальники з м. Дубно:
серед чоловіків в категорії 30-39років на дистанціях 200м. та 2000м. перше місце здобув Богдан Кучмей та третє місце Віталій Лахита;
серед чоловіків в категорії 18-29 років на дистанції 200м. перемогу здобув Олександр Максимчук, на дистанції 2000м. срібним призером був Володимир Сидорчук;