Веслувальники привезли нагороди з Кубку України

Дубенські веслувальники показали відмінні результати у Дніпрі
З 26 по 30 квітня у місті Дніпро проходив Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті Юлії Рябчинської. В змаганнях приймали участь 357 спортсменів, серед яких 175 юнаків та юніорів. Для юних веслувальників це етап відбору на Європейський юнацький олімпійський фестиваль, а для дорослих спортсменів – відбір на Кубок світу.

Спортсмени-веслувальники з м. Дубно, які виступали у складі збірної Рівненської області показали відмінний результат та здобули перемоги. Каноїст Шкарнега Андрій серед юніорів впевнено виграв кубок України на дистанціях 1000м. та 500м., не давши суперникам скласти йому жорсткої конкуренції. Також вдало завершився заїзд каное четвірок на дистанції 500м., де наші спортсмени Овдійчук Андрій та Осійчук Василь разом з веслувальниками зі Львова і Вінниці здобули бронзові нагороди. У спринтерських змаганнях серед дорослих на дистанції 200м. срібну медаль Кубку виборов Олександр Максимчук, поступившись молодому веслувальнику з Полтави. Хочеться відзначити також вдалі виступи Сидорчука Володимира (четверте місце) серед чоловіків у каное одиночці на дистанції 5000м., Братащука Владислава серед юніорів та Овдійчука Володимира серед юнаків.