В школах міста та району тривають заходи з протидії насильству

У двох громадах Дубенщини правоохоронці розповідали про булінг
Працівники ювенальної превенції Дубенського відділу поліції провели урок учням 5-11класів Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступеня на тему «Булінг» та «Інтимні селфі в Інтернеті».
Старший інспектор пояснила дітям, що найчастіше булінг відбувається в таких місцях, де контроль з боку дорослих менший або взагалі його нема. Це може бути шкільний двір, сходи, коридори, вбиральні, роздягальні, спортивні майданчики. У деяких випадках дитина може піддаватися знущанням і поза територією школи, кривдники можуть перестріти її на шляху до дому. Навіть удома жертву булінгу можуть продовжувати цькувати, надсилаючи образливі повідомлення на телефон або через соціальні мережі. Під час бесіди з учнями поліцейські розповіли про правила Інтернет-безпеки. Обговорили питання кіберзлочинності та відповідальності за неї.

Разом з школярами сформували основні правила безпечної поведінки в Інтернеті. Підлітки з цікавістю переглянули відеоролик і поділилися враженнями від переглянутого.
Наприкінці зустрічі офіцери поліції нагадали, як діяти у разі небезпеки та куди звертатися за допомогою.
В Смизькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня відбулися загальношкільні батьківські збори «Зупинимо булінг разом!». Під час зустрічі відзначили, що вирішальна роль у боротьбі з булінгом в освітній сфері належить учителям. Справитися з цією проблемою вони можуть тільки за підтримки керівництва школи, батьків, представників місцевих органів управління і громадських організацій.

Під час діалогу з працівником ювенальної превенції, батьки та учні обговорювали питання профілактики і запобігання булінгу в шкільному середовищі.
Поліцейські радять дорослим бути особливо уважними до психологічного стану своїх дітей. Дитина, яка стала жертвою булінгу, зазвичай не хоче йти до школи, виглядає пригніченою, стала замкненою, має низьку самооцінку, в неї зникає апетит, майже весь час хоче бути сама, зазвичай не має друзів. Як для дорослих (батьків та вчителів), так і дітей, найголовніше не бути байдужим та не триматися осторонь таких ситуацій, не бути «мовчазним свідком», адже це лише заохочує кривдників до подальших більш жорстоких дій.

(58)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.