П’ятниця , 19 Жовтень 2018Home » Мiсто » В районі діють мовні літні табори

В районі діють мовні літні табори

Діти Дубенщини вивчають у таборах англійську і німецьку
З настанням канікул у 20 закладах освіти району розпочали діяльність літні мовні табори, робочою мовою яких є англійська або німецька.

Протягом двох тижнів перебування у таборі діти зможуть взяти участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, удосконалити вміння спілкування іноземною мовою та відпочити. Діти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, вчитимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших.

Мета літнього мовного табору – сприяти вихованню нового покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в 21-му столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до інших культур та досвідів.
За матеріалами: Дубенська РДА

(254)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

В районі діють мовні літні табори Reviewed by on . Діти Дубенщини вивчають у таборах англійську і німецьку З настанням канікул у 20 закладах освіти району розпочали діяльність літні мовні табори, робочою мовою я Діти Дубенщини вивчають у таборах англійську і німецьку З настанням канікул у 20 закладах освіти району розпочали діяльність літні мовні табори, робочою мовою я Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.