В гаранти мітять інженер, юрист, викладач та доктор економіки

Що варто знати дубенчанам про кандидатів у Президенти
Першим заяву про самовисунення на пост Президента особисто подав до Центральної виборчої комісії 31 грудня 2018 року Ігор Шевченко.
Кандидату 10 січня виповнилося 48 років. Політик родом з Олександрії Кіровоградської області, хоча ще з дитинства проживає на Київщині. Під час навчання брав активну участь у студентському житті.
Пізніше працював юристом, створив і очолив оргкомітет «Асоціації правників України». Також очолював власну юридичну фірму, яку в 2017 році продав і зосередився на благодійній та громадській діяльності. За час державної діяльності займав посаду радника Прем’єр-міністра та мера Києва, був членом Громадської Ради при Мінʼюсті, Ради підприємців при Кабміні, Національної комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права при Президентові України, Експертної ради при Комітеті Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, Національної ради реформ при Президентові України. У грудні 2014 року Ігор Шевченко увійшов до складу коаліційного Уряду, очолюваного Арсенієм Яценюком, ставши Міністром екології та природних ресурсів України.
Кандидат був головою правління благодійного фонду та займався волонтерством. Наразі неодружений.
Вже 3 січня до Центральної виборчої комісії заяви подали відразу четверо кандидатів.

Сергію Капліну близько 40 років, а родом він з Полтавщини. Кандидат відомий, як український громадський діяч та політик, лідер Соціал-демократичної партії (СДП). Окрім того є народним депутатом 7-го та 8-го скликання. Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.
Навчався в економіко-правовому коледжі у Полтаві, згодом – у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» та Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка. Був членом партій «УДАР Віталія Кличка», «Блоку Петра Порошенка», «Соціал-демократичної партії» та коаліції депутатських фракцій «Європейська Україна».
Фігурував кандидат й у деяких скандальних історіях, зокрема в ході акції протесту, що проходила біля будівлі Полтавської міськради. Сергій Каплін сокирою вирубав двері в кабінет мера Полтави Олександра Мамая та обсипав сіллю приміщення. Протестуючі вимагали якнайшвидшої здачі будинку в експлуатацію. Народний депутат пояснив свої дії тим, що «від народу ні за якими дверима ніколи не сховаєшся» і додав: «Рубаю вікно до Мамая, як Петро I рубав вікно в Європу». Пізніше побився з депутатом Ігорем Мосійчуком поруч з будівлею Печерського суду Києва.
Сергій Каплін має трьох неповнолітніх дітей від попереднього шлюбу. За словами самого нардепа нині має дружину родом з Полтави.

53-річний кандидат Валентин Наливайченко народився в Запоріжжі. За роки політичної, громадської та державної діяльності виконував обов’язки заступника Міністра закордонних справ України, був Надзвичайним і Повноважним Послом України в Білорусі та Головою СБУ, а також був народним депутатом України 7-го скликання.
Має 1-й ранг державного службовця та дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посланника першого класу. Один із учасників Революції гідності, засновник громадського об’єднання «Антикорупційний рух», лідер партії Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість».
Після школи вступив до Харківського державного університету, але не закінчив його, оскільки відправився на службу в армію СРСР. Після служби навчався в КНУ ім. Шевченка, який закінчив з відзнакою та отримав диплом за фахом викладач та референт-перекладач з англійської мови. Також кандидата направили від України слухача на навчання до Червонопрапорного ім. Ю.В.Андропова інституту на умовах грошового утримання Україною, звідки був відрахований за власним бажанням та повернувся у розпорядження СБУ.
Попри те, що в якості голови СБУ В. Наливайченко з перших днів російської агресії брав безпосередню участь у захисті і обороні України, від статусу «учасника бойових дій» добровільно відмовився. Міжвідомча комісія з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, розглянула та задовольнила відповідне особисте подання від Валентина Наливайченка на початку 2015 року.
Після тривалого періоду непорозумінь із Президентом України П. Порошенком, 18 червня 2015 року пропрезидентська коаліція у ВРУ приймає рішення про відставку кандидата з посади Голови СБУ.
Одразу після свого звільнення із СБУ обранець виступив із серією публічних корупційних звинувачень на адресу керівництва Генеральної прокуратури України, Національного банку України, Державної фіскальної служби України, а також керівників фракції БПП у Верховній Раді України.
Валентин Наливайченко одружений, виховує доньку Ольгу.

Андрій Садовий – 50-річний кандидат зі Львова, який є мером свого рідного міста вже понад 10 років. Здобув освіту інженера електронної техніки, економіста за спеціальністю «Фінанси і кредит» та закінчив Академію державного управління при Президентові України, отримавши кваліфікацію магістра державного управління.
Кандидат заснував громадську організацію «Самопоміч» та є головою партії «Об’єднання «Самопоміч»», співзасновник ТРК «Люкс».
На життя посадовця та його сім’ю неодноразово здійснювали напади.
Нездатність очолюваної Садовим адміністрації вирішити проблеми зі збереженням та вивезенням сміття з міста Львів призвела до серії гучних інцидентів через несанкціоноване звалення сміття в декількох областях України. У свою чергу, Садовий скаржився, що вивіз сміття в інші міста блокують, створюючи різні протести. У вересні він заявив, що Львів 100 днів перебуває у «сміттєвій блокаді».
Андрій Садовий виховує разом з дружиною п’ятеро синів.

Наступний кандидат в гаранти – наш земляк 46-річний Віталій Скоцик, що народився на Рівненщині в Гощанському районі. Про цього кандидата стало відомо зовсім нещодавно, а особистої інформації про нього в мережі Інтернет зовсім мало.
Здобував освіту в Українській сільськогосподарській академії, Університеті Пердью, штат Індіана США за програмою обміну студентами, отримав ступінь кандидата сільськогосподарських наук, доктора економіки та ступінь доктора економічних наук. Віталій Скоцик став першим в Україні доктором наук у галузі стратегічного менеджменту та є почесним професором Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», членом Відділення аграрної економіки і продовольства Національної академії аграрних наук України. Двічі перебував на посаді головного директора американських компаній – American Machinery Company (АMAKO) та Landkom International.
Політичну діяльність розпочав у 2009 р., ставши членом Аграрної партії України, деякий час кандидат її очолював. А з вересня минулого року – не є членом будь-якої партії.

Про інших кандидатів у Президенти України читайте згодом на сайті Інформаційного порталу м. Дубно.

(95)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.