Урок семикласникам провела працівниця поліції

В одній з шкіл міста відбувся «Урок з поліцейським»
Школярі Дубенської СЗОШ № 5 спілкувались з поліцейськими. 9 вересня семикласники цього закладу зустрілись з працівницею ювенальної превенції.
Як повідомляють у Дубенському відділі поліції, підлітки більше взнали про професію правоохоронця, як він виглядає, чим займається та як може допомогти дітям. Працівники ювенальної превенції нагадали дітям про права та обов’язки учнів, правила поведінки в школі та за її межами, відповідальність та навички правової поведінки, необхідні для виконання підлітками основних соціальних ролей у суспільстві. При цьому поліцейська постійно наголошувала, що діти не повинні соромитись звертатися до правоохоронця, адже поліцейський завжди готовий прийти на допомогу.
«Наше завдання – допомогти підліткам у правовому вихованні, діти повинні знати свої права та обов’язки. А головне, пам’ятати про те, що ювенальні поліцейські і вдень, і вночі готові прийти на допомогу кожній дитині, яка опиналась у важкій життєвій ситуації», – зазначила старший інспектор ювенальної превенції Дубенського відділу поліції Мирослава Вжос.

(130)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.