Україна – частина великої європейської родини

У Дубні провели заходи до Дня Європи та нагородили переможців «Євроквесту»
Щороку все європейське співтовариство відзначає День Європи, який став символом співтовариства між країнами. Дубенщина теж приєдналася до святкування та провела традиційний «Євроквест», старт якого відбувся 17 травня на майдані Незалежності. Головна мета квесту – познайомитися з культурою інших країн.


За умовами конкурсу, 11 команд-представників загальноосвітніх та вищих навчальних закладів міста отримали особистий план руху, за цим планом команди повинні відвідати шість станцій, а саме «Євросоюз», «Дубенський замок», «Контракти», «Літературні джерела», «Духовна спадщина», «Міста-побратими». На кожній станції учасники відповідали на тематичні запитання, а їхні відповіді оцінювали представники еліти міста – працівники міської ради, Дубенського заповідника, діячі культури та мистецтва, бібліотекарі.


Детальніше про зміст питань розповіла начальник відділу внутрішньої політики Ерна Шевчук.
«Команди знають запитання заздалегідь, працюють над ними і сьогодні продемонструють свої знання. Питання будувалися з огляду на європейські цінності та, водночас, чітко пов’язані з історією міста Дубно. Сьогодні ми говоримо про європейські цінності, про питання толерантності, тобто настільки толерантно команди будуть ставитися один до одного. Всі команди дуже гарно налаштовані і результати квесту ми теж очікуємо чудові».

Отож, за результатами конкурсу першою з-поміж вищих навчальних закладів стала команда Дубенського педагогічного коледжу РДГУ, серед загальноосвітніх закладів – команда ЗОШ №1. Переможці та учасники змагань отримали грамоти та дипломи Дубенської міської ради, а також солодкі подарунки. А завершився «Євроквест» символічним флешмобом «Міст дружби».

Цього ж дня біля Будинку дітей та молоді бажаючі мали можливість помилуватися фотовиставкою «Родинна вишиванка» та сфотографуватися у фотозоні.


(168)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.